دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۰

به منظور اجرای هر چه بهتر طرح شهید حاج قاسم سلیمانی؛

بازدید "ناظر اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی" از استان خراسان شمالی

بازدید "ناظر اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی" از دانشگاه علوم پزشکی بابل 2

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت و همچنین ناظر عالی وزیر بهداشت در اجرای طرح شهید سلیمانی در استان‌های شمالی کشور به منظور نظارت بر اجرای هر چه بهتر طرح شهید حاج قاسم سلیمانی سه‌شنبه ۲۳دی‌ماه به استان خراسان شمالی سفر و از دانشگاه علوم پزشکی بجنورد و دانشکده علوم پزشکی اسفراین بازدید خواهد کرد.

به گزارش مفدا، دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و "ناظر عالی وزیر بهداشت در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی" در شش دانشگاه‌ علوم پزشکی گیلان، مازندارن، بابل، گلستان، خراسان شمالی و دانشکده اسفراین، سه‌شنبه ۲۳ دی‌ماه جاری به استان خراسان شمالی سفر و از دانشگاه علوم پزشکی بجنورد و دانشکده علوم پزشکی اسفراین به منظور نظارت در اجرای هر چه بهتر "طرح شهید حاج قاسم سلیمانی" بازدید خواهد کرد.

در این سفر یک روزه سخنگوی وزارت بهداشت، از مراکز خدمات جامع سلامت استان خراسان شمالی بازدید خواهد داشت تا از نزدیک در جریان اجرای هر چه بهتر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی جهت مبارزه با کرونا در این مراکز قرار گیرد.

"ارایه گزارش دانشگاه علوم پزشکی بجنورد و دانشکده علوم پزشکی اسفراین در خصوص چگونگی "اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی" و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مبارزه با کرونا با حضور اعضای هیأت رییسه و شرکت در جلسه "ستاد استانی مبارزه با کرونا" از برنامه‌های این سفر یک روزه است.

گفتنی است دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، سخنگوی وزارت بهداشت و ناظر عالی وزیر بهداشت اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شش دانشگاه علوم پزشکی کشور، پیش از این از دانشگاه‌های علوم پزشکی گیلان، بابل، مازندران و گلستان نیز بازدید کرده است./انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۶۳۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.