پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۲

در دفتر ریاست دانشکده علوم پزشکی برگزار شد:

سومین جلسه شورای انطباق در دفتر ریاست دانشکده علوم پزشکی برگزار شد.

جلسه شورای انطباق

سومین جلسه شورای انطباق در دفتر ریاست دانشکده علوم پزشکی بهبهان برگزار شد و موضوعات آن مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش مفدا بهبهان:سومین جلسه شورای انطباق روز چهارشنبه ۲۴ دیماه سال جاری در دفتر ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی بهبهان با حضور دکتر علی ویسی معاونت آموزش تحقیقات و فرهنگی دانشجویی، مهندس غلامرضا شهبازی مقدم مدیرمحترم فرهنگی دانشجویی،دکتر فرج اله بخردی نماینده معاونت بهداشت، دکتر محمد صباغان، حسن مظفر حوزه بازرسی، سید محمد دهبان پور نماینده معاونت درمان، امین رجائی مسئول روابط عمومی، عبدالحمید مبشر نژاد کارشناس حراست و صادق زارع مسئول امور فرهنگی  تشکیل گردید.

در آغاز جلسه دکتر ویسی ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن  شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) جلسه را با نام خدا آغاز کردند. وی با اشاره به مصوبات جلسات قبل و عدم برگزاری و پیگیری از سوی کارگروه های تعیین شده، موضوعات و موارد قابل اجرا در سه ماهه چهارم سال جاری را بصورت مفصل عنوان نمود. ایشان تاکید کردند با توجه به مهم بودن مسئله انطباق باید در هر معاونت شورایی تشکل داده  شود که بتوانند به بازرسی بخش‌های مختلف بپردازند و همچنین دربحث جذب نیرو،  پرسنلی استخدام نمایند که تمامی مواضین دین اسلام و قواعد اداری را قبول داشته و به آن عمل نماید که لازمه این کار برگزاری کارگاه های در قالب آموزش انطباق برای  کارکنان در سطح دانشکده برگزار گردد.
در پایان جلسه مدیریت فرهنگی دانشجویی مهندس غلامرضا شهبازی مقدم مصوبات جلسه را برای حاضرین عنوان کرد و مقرر شد با توجه به مشکلات عدیده ای که در بیمارستان ها و درمانگاه ها وجود دارد  بازرسی های بیمارستانی بر عهده رییس و کارشناسان اداره حراست باشد و گزارشات بازرسی های انجام شده  بصورت مکتوب و مصور توسط کارشناسان این اداره به دبیرخانه انطباق دانشکده ارسال گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.