نمایش همه
 • کیومرث بشی پور تربیت بدنی کرمانشاه ۱۴۰۰-۰۲-۱۹ ۱۰:۳۳

  مدیرتربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

  کرونا باعث توقف فعالیت‌های ورزشی دانشجویان علوم پزشکی کرمانشاه نشد/ درصدد احداث سالن ورزشی چندمنظوره هستیم

  مدیرتربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا، باعث متوقف شدن فعالیت‌های ورزشی دانشجویان این دانشگاه نشد، خاطرنشان کرد: هرچند به لحاظ برگزاری مسابقات ورزشی در این ایام در محدودیت به سر می‌بریم، اما برخی از فعالیت‌ها همانند کوهنوردی با حضور دانشجویان انجام می‌شود.

 • گزارش تصویری همایش دوچرخه سواری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ۱۴۰۰-۰۲-۱۲ ۱۲:۰۰

  رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی یزد:

  واگذاری یک‌هزار دستگاه دوچرخه به کارمندان و دانشجویان علوم پزشکی یزد/ لزوم تقویت انجمن‌های ورزشی در بدنه دانشگاه

  رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به تحویل یک‌هزار دستگاه دوچرخه به کارمندان و دانشجویان این دانشگاه به صورت اقساطی گفت: در دو سال گذشته این دانشگاه در راستای ارتقای ترغیب افراد به ورزش ، اقدام به این کار کرده است.

 • واکسن ۱۴۰۰-۰۲-۱۱ ۱۵:۰۴

  دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران عنوان کرد:

  اجرای واکسیناسیون کارورزان و کارآموزان دانشگاه علوم پزشکی تهران

  دبیرکل شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به روند فعلی واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه گفت: بیش از ۱۲۰۰ دانشجوی علوم پزشکی تهران واکسینه شدند.

 • 1 ۱۴۰۰-۰۲-۰۶ ۱۰:۱۲

  دبیر شورای صنفی مقطع دستیاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

  یک‌هزار نفر از دستیاران تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشکی شیراز واکسینه شدند/واکسیناسیون ۹۵ درصدی جامعه دستیاری دانشگاه

  دبیر شورای صنفی مقطع دستیاران دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به اینکه یک‌هزار نفر از دستیاران تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه در مقابل بیماری کووید ۱۹ واکسینه شده‌اند، خاطرنشان کرد: این آمار نشان دهنده آن است که ۹۵ درصد از جامعه آماری دستیاران در برابر این ویروس منحوس واکسینه شده‌اند.

 • هومن پارسایی ۱۴۰۰-۰۲-۰۵ ۱۰:۲۰

  دبیر شورای صنفی مقطع دستیاران و دانشجویان دکتری دانشگاه علوم پزشکی ایران:

  ۱۳۰۰ نفر از دستیاران تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشکی ایران واکسینه شدند

  دبیر شورای صنفی مقطع دستیاران و دانشجویان دکتری دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: ۱۳۰۰ نفر از دستیاران تخصصی و فوق تخصصی این دانشگاه در برابر بیماری کووید ۱۹ واکسینه شدند. در واقع دوز اول این واکسن به این افراد زده شد.

 • دکتر پورافضلی ۱۴۰۰-۰۲-۰۲ ۱۱:۲۰

  دبیر شورای صنفی دستیاران دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

  ۹۵ درصد رزیدنت‌ها در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دوز اول واکسن کووید ۱۹ را دریافت کرده‌اند

  دبیر شورای صنفی مقطع دستیاران دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه ۹۵ درصد از دستیاران( رزیدنتها) در این دانشگاه دوز اول واکسن کووید ۱۹ را دریافت کرده‌اند، گفت: خوشبختانه روند قابل قبولی در انجام واکسیناسیون در دانشگاه برای رزیدنت‌ها، اینترن‌ها و استجرها، صورت می‌گیرد.

 • جواد مظفری ۱۴۰۰-۰۱-۱۸ ۱۵:۴۰

  دبیرکل شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:

  نماینده شورای صنفی باید صادقانه پیگیر حقوق دانشجویان باشد/ اگر به عقب برگردم باز هم کاندید می‌شوم

  به عقیده دبیر کل شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، نمایندگان این شورا باید به دور از هرگونه سیاست‌زدگی، با رویکردی مخلصانه و صادقانه پیگیر درخواست‌ها و حقوق دانشجویان باشد.

 • پوستر سی و پمنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت ۱۴۰۰-۰۱-۱۱ ۱۰:۴۹

  رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت خبر داد؛

  برگزاری اختتامیه جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور در ۲۲ فروردین‌ماه/مشخص شدن نمایندگان دانشجویی ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان جهان اسلام

  رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از برگزاری اختتامیه جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان در ۲۲ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: در سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور، برگزیدگان قرآنی هشت دستگاه دانشجویی برای آخرین بار با یکدیگر به رقابت پرداختند تا نماینده دانشجویان ایران برای شرکت در مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان جهان اسلام را از دل این جشنواره مشخص کنند.

 • کانون خیریه نهال ۱۴۰۰-۰۱-۱۰ ۱۲:۵۸

  مسؤولان مانع دلسردی دانشجویان در فعالیت‌های خیرانه شوند/توانمندسازی و اشتغال زایی مددجویان تحت پوشش کانون خیریه نهال

  دبیر کانون خیریه نهال ضمن تاکید بر فعالیت دانشجویان علاقمند در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی در امور خیریه، گفت: من به عنوان یک دانشجو تنها خواسته‌ای که از مسؤولان دارم این است که از دلسردی و نا امیدی جوان دانشجو در این امر جلوگیری کنند و تمام تلاش خود را به کار گیرند که دانشجو با میل و علاقه قلبی در این مسیر گام بردارد. گامی که برای جامعه موثر است و موجب افزایش عزت نفس و احساس سودمندی در دانشجو می‌شود.

 • فرقانی دبیر انجمن بهداشت / سبزوار ۱۳۹۹-۱۲-۲۷ ۰۸:۵۶

  دبیر انجمن علمی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بیان کرد:

  "اتحاد و همدلی" ستون اصلی در یک انجمن علمی، دانشجویی است

  دبیر انجمن علمی، دانشجویی مهندسی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با بیان اینکه اتحاد و همدلی در انجمن‌های علمی حرف اول را می‌زند افزود: با وجود اتحاد و همدلی سعی در ارتقای سطح علمی و گسترش دانش و مهارت دانشجویان داریم.

 • 2 ۱۳۹۹-۱۲-۲۵ ۱۲:۱۶

  رئیس اداره ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت:

  کرونا، فرصتی برای شناسایی و کشف استعدادهای ورزشی در میان دانشجویان علوم پزشکی بود

  رئیس اداره ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت با اشاره به مشارکت واستقبال خوب دانشجویان علوم پزشکی از این نخستین المپیاد مجازی ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت: کرونا نه تنها تهدید، بلکه فرصتی برای شناسایی و کشف استعدادهای ورزشی در میان دانشجویان علوم پزشکی بود.

 • دکتر زائری لطف ۱۳۹۹-۱۲-۱۸ ۰۹:۵۳

  مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت عنوان کرد:

  کمک برای «تجهیز فضاهای فرهنگی درون دانشگاهی» مبتنی بر «یافته‌های سنجش سرمایه فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی» است

  مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت از اجرای فاز دوم کمک مالی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور به منظور «تجهیز فضاهای فرهنگی» خبر داد و گفت: در حال حاضر فعالیت‌های فرهنگی در سطح دانشگاه‌ها گستردگی زیادی دارد و باید از آن‌ها حمایت شود. خوشبختانه فاز دوم حمایت از تجهیزات فرهنگی در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی مبتنی بر«یافته‌های سنجش سرمایه فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی» است.

 • محمدرضا عزیزخانی ۱۳۹۹-۱۲-۱۳ ۱۰:۱۲

  گفتگو با مدیرمسوول و سردبیر نخستین نشریه رتبه الف سامانه خانه نشریات دانشجویی؛

  به دنبال اثرگذاری در سطح دانشگاه بودم/ میزان مطالب تولیدی نشریه بسیار بالاست

  مدیرمسئول گاهنامه «داروگ» با اشاره به حجم بالای مطالب تولیدی در این نشریه و همکاری با دانشجویان اهل قلم در سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی عنوان کرد: هرگز تصور نمی‌کردم که شماره هفتم نشریه «داروگ» به عنوان نخستین نشریه رتبه الف سامانه خانه نشریات دانشجویی انتخاب شود. هدف اصلی من این بود که در سطح دانشگاه علوم پزشکی قم اثرگذار باشم تا شرایط دانشجویان این دانشگاه از نظر صنفی و فرهنگی ارتقا پیدا کند.

 • رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران ۱۳۹۹-۱۲-۱۰ ۰۵:۰۶

  رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گفتگوی اختصاصی با مفدا مازندران؛

  خدمت به جامعه و مردم ارجحیت دارد/تفکر نقادانه، انجام کار تیمی و پشتکار همراه با امید به آینده، مقدمات موفقیت‌ است

  رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گفتگوی اختصاصی با مفدا مازندران گفت: در این زمان که هم تحریم‌ها و هم بیماری بیداد می‌کند، ما می‌توانیم سفیران خوبی برای سلامتی هموطنان‌مان باشیم تا جسم و روح سالم داشته باشند. ما فعالین عرصه سلامت و بهداشت باید شرایط خوب و با کیفیتی را در زمینه سلامت به هموطنان‌مان هدیه دهیم. قطعا می‌توانیم با کمک جوانان‌مان کشوری امن و آرام داشته باشیم.

 • حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی رییس نهاد رهبری در دانشگاه ها ۱۳۹۹-۱۲-۰۹ ۱۰:۴۲

  رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها:

  کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید در دانشگاه‌ها مورد ارزیابی و تحلیل عالمانه قرار گیرند

  رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، گفت: در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده هر شخصی که خود را در معرض انتخاب مردم قرار می‌دهد باید در دانشگاه‌ها مورد ارزیابی و تحلیل عالمانه قرار گیرد. درست است که محدودیت‌های کرونا و تعطیلی دانشگاه‌ها فعالیت در این عرصه را سخت کرده است اما فضای مجازی امکانات و ظرفیت خوبی را برای تشکل‌ها فراهم کرده است که می‌توانند در این فضا با مشارکت حداکثری کار و مسؤولیت خودشان را ایفا کنند.

 • اقای وادی پور ۱۳۹۹-۱۲-۰۶ ۱۲:۲۶

  مسابقات بخش آوایی سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور به پایان رسید

  دبیر بخش آوایی سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور ضمن اعلام خبر برگزاری مسابقات این بخش، گفت: با برگزاری مسابقات رشته‌های "دعا و مناجات خوانی"، "قرائت تحقیق" و "قرائت ترتیل" به صورت مجازی، مسابقات بخش آوایی در این دوره از جشنواره برگزار شد.

 • اشکرف ۱۳۹۹-۱۲-۰۵ ۱۴:۲۷

  ارسال بیش از ۲۰۰ اثر به بخش "ادبی و فناوری" جشنواره ملی قرآن و عترت

  پایان داوری بخش "ادبی" جشنواره ملی قرآن و عترت

  دبیر بخش‌های "هنری، ادبی و فناوری" سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور گفت: بیش از ۲۰۰ اثر در بخش‌های "فناوری و ادبی" سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است که داوری بخش "ادبی" امروز ۵ اسفندماه انجام و داوری بخش "فناوری" تا ۱۰ اسفندماه جاری ادامه خواهد داشت.

 • قرآن و عترت ۱۳۹۹-۱۱-۲۷ ۲۰:۱۴

  داوری چهار رشته ”معرق و منبت“، ”خوشنویسی“، ”تذهیب“ و”نقاشی“ از بخش هنری جشنواره ملی قرآن انجام شد

  ابوالقاسمی:صبوری و دقت از شاخصه‌های مهم در هنر خوشنویسی است/آقامیری: قراردادن رگه‌هایی از چوب در کناریکدیگر عشق و عشق‌ورزی نیاز دارد

  داوری چهار رشته ”معرق و منبت“، ”خوشنویسی“، ”تذهیب“ و”نقاشی“ از بخش هنری سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور انجام شد. داوران برجسته ملی و بین‌المللی که داوری این آثار را بر عهده داشتند از سطح بالای آثار ارسالی گفتند و بر ادامه دادن این هنر از سوی دانشجویان با تکیه بر دو شاخص صبر و دقت تاکید کردند.

 • اردبیل/ رنجبر ۱۳۹۹-۱۱-۲۵ ۱۲:۲۸

  دبیر انجمن دانشجویان پزشکی اردبیل در گفت‌وگو با مفدا مطرح کرد:

  ایمسا بزرگترین انجمن علمی دانشجویی کشور است/ ارتباط با ۱۳۳ انجمن دانشجویی پزشکی در ۵ قاره دنیا

  دبیر انجمن دانشجویان پزشکی اردبیل گفت: انجمن دانشجویان پزشکی (ایمسا) بزرگترین انجمن علمی دانشجویی کشور است که در بیش از ۳۵ دانشگاه کشور حضور داشته و به واسطه همکاری با فدراسیون جهانی دانشجویان پزشکی (IFMSA) با ۱۳۳ انجمن دانشجویی پزشکی در ۵ قاره دنیا در ارتباط می‌باشد.

 • انجمن اسلامی شاهرود ۱۳۹۹-۱۱-۲۵ ۰۹:۵۳

  در گفت‌وگو با دبیر انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود مطرح شد:

  دانشگاه محلی برای کسب آگاهی‌های مورد نیاز شهروندی است/ واکنش آسیب‌شناسانه به معضلات جامعه، رویکرد انجمن اسلامی

  به گفته دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود،  برای دانشجویان فعال در تشکل‌های دانشجویی، دانشگاه علاوه بر محیطی برای کسب دانش و مهارت در زمینه تخصصی، محلی برای کسب آگاهی و توانمندی‌های مورد نیاز برای یک شهروند است و انجمن اسلامی هم واکنش آسیب‌شناسانه و بنیادین به معضلات جامعه را رویکرد خود قرار داده است.

 • داوری رشته "حفظ 20 جزء" برادران از بخش آوایی جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور ۱۳۹۹-۱۱-۲۵ ۰۹:۰۴

  در گفت‌وگو با دو داور بین‌المللی قرآن کریم مطرح شد؛

  دانشجویان علوم پزشکی می‌توانند با ایجاد انس قلبی با قرآن کریم بر سختی‌های شغل خود فائق آیند

  برای پردازش و اثرگذاری صدا در قرائت قرآن نیاز به طنین و انعطاف صدا وجود دارد

  داوران بین‌المللی قرآن کریم در مسابقات رشته حفظ بخش آوایی سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت، در گفت‌وگو با مفدا به اهمیت انس با قرآن در میان دانشجویان پزشکی تاکید کردند. استاد ملک‌شاهی تصریح کرد: دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی رسالت سنگین سلامت فیزیکی و روحی جامعه را بر عهده دارند و در این مسیر با اهمیت در حال خدمت هستند، این عزیزان می‌توانند با ایجاد انس قلبی با قرآن کریم بر سختی‌های این کار فائق آیند. 

 • دکتر علامه ۱۳۹۹-۱۱-۱۷ ۱۱:۴۶

  قائم مقام دبیر کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی در نظام سلامت:

  مدافعان سلامت یک سرمایه اجتماعی بسیارارزشمند هستند/تداوم راه جهاد و شهادت این بار در سنگر سلامت

  قائم مقام دبیر کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی در نظام سلامت گفت: مدافعان سلامت یک سرمایه اجتماعی بسیارارزشمند هستند، کسانی که جان خویش را در مسیر حفظ جان همنوعانشان به‌خطر انداختند.

 • د ع پ دزفول ۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۱۰:۵۱

  گفتگوی اختصاصی مفدا دزفول با دبیر کمیته دانشجویی توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی دزفول؛

  در تلاش هستیم تا جایی که بتوانیم خلاءهای آموزشی را بهبود ببخشیم

  رادمان امیری دبیر کمیته دانشجویی توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار داشت: هدف ما این است که بتوانیم بستری مناسب برای رسیدگی به مطالبات آموزشی دانشجویان فراهم کنیم و نیز بتوانیم فضایی فراهم کنیم که خلاء های آموزشی که نیاز به رفع آن‌ها وجود دارد، پوشش داده شود.

 • با انجام داوری رشته "حفظ ۵ جزء" برادران از بخش آوایی جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور، سی‌وپنجمین دوره از این جشنواره به میزبانی وزارت بهداشت کار خود را آغاز کرد. ۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۱۹:۱۴

  داوران جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور مطرح کردند؛

  آقایی: دانشجویان علوم پزشکی برکات همراهی با قرآن را در حرفه‌شان خواهند دید/طرقی: برقراری ارتباط معنوی در حوزه روح بر موفقیت‌های حاصله بر جسم تاثیر دارد

  با انجام داوری رشته حفظ ۵ جزء برادران از بخش آوایی جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور، سی‌وپنجمین دوره از این جشنواره به میزبانی وزارت بهداشت آغاز به‌کار کرد. دو داور ملی و بین‌المللی قرآن کریم ضمن تقدیر از وزارت بهداشت در برگزاری این مسابقات، ارتباط گیری دانشجویان علوم پزشکی با قرآن کریم را در مسیر سلامت روحی و روانی جامعه تاثیر گذار دانستند و بر برکات این همراهی در زندگی دانشجویان تاکید کردند.

 • سرکار خانم پرند ۱۳۹۹-۱۱-۰۸ ۱۰:۰۷

  رئیس اداره انجمن‌های علمی وزارت بهداشت:

  مشارکت ۸۵ درصدی دانشگاه‌های علوم پزشکی در ۱۴ انتخابات شورای مرکزی انجمن‌های علمی- دانشجویی کشوری وزارت بهداشت

  رئیس اداره انجمن‌های علمی وزارت بهداشت با اشاره به حضور ۸۵ درصدی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی در ۱۴ انتخابات اخیر شورای مرکزی انجمن‌های علمی- دانشجویی کشوری وزارت بهداشت گفت: طی ماه‌های مهر و آبان، نیز در قالب فضای مجازی، انتخابات در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی با استقبال خوب از سوی دانشجویان علوم پزشکی برگزار شد.

 • دستیاری ۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۰۹:۵۱

  معاون آموزشی وزارت بهداشت :

  دغدغه‌های همه داوطلبان دستیاری برای ما اهمیت دارد

  برخی داوطلبان چهل و هشتمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی، نسبت به زمان برگزاری و تغییر منابع این آزمون اعتراض داشته و آن را خلاف مصوبات قانونی می‌دانند.

 • سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد ۱۳۹۹-۱۱-۰۱ ۰۸:۰۰

  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در گفتگو با نشریه دانشجویی طنین:

  رویکردهای مدیریت بحران پس از دوران کرونا تغییر خواهد کرد

  مدیر روابط عمومی و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در گفتگو با نشریه دانشجویی طنین گفت: تقریباً بعد از نیمه دوم قرن بیستم ما شاهد افزایش بیماری های مزمن بودیم و سیمای مرگ و میر تغییر کرد و از بیماری های واگیر به بیماری های غیر واگیر تبدیل شد. من فکر می‌کنم دوباره در آینده هم این چالش را داشته باشیم. باید خودمان را آماده کنیم. رویکرد های مدیریت بحران مطمئناً پس از دوران کرونا تغییر خواهد کرد. بیشتر برنامه های بهداشتی در ایران و دنیا روی بیماری های مزمن تأکید داشت ولی الان می بینیم که باید به بیماری های عفونی هم در کنار بیماری های مزمن توجه شایانی داشته باشیم.

 • هانی عزیزی کیا ۱۳۹۹-۱۰-۳۰ ۱۱:۱۹

  پژوهشگر برگزیده دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:

  برداشتن گام عملی و تلاش در عرصه‌ای که به آن علاقه مندیم عامل موفقیت است

  هانی عزیزی‌کیا، دانشجوی پژوهشگر دانشگاه علوم پزشکی شاهرود معتقد است هر کس در مسیری که به آن علاقه دارد قدم بردارد و تلاش کند به آن چه که شایستگی‌اش را دارد خواهد رسید.

 • 1 ۱۳۹۹-۱۰-۲۹ ۱۲:۰۷

  دارنده رتبه نخست مسابقات دوز سکه‌ای المپیاد بازیهای فکری وزارت بهداشت:

  اقدام وزارت بهداشت در برگزاری المپیاد مجازی بازی‌های فکری در شرایط کرونایی، ستودنی بود

  ریحانه وفایی راد دانشجوی ترم ۵ رشته بهداتش حرفه‌ای از دانشگاه علوم پزشکی نیشابور و دارنده رتبه نخست مسابقات دوز سکه‌ای المپیاد مجازی بازی‌های فکری و ورزش‌های الکترونیک وزارت بهداشت، سطح فنی این المپیاد رامطلوب توصیف کرد و گفت: اقدام وزارت بهداشت در برگزاری این المپیاد به صورت غیرحضوری در شرایط شیوع ویروس کرونا، ستودنی بود.

 • محرری ۱۳۹۹-۱۰-۲۹ ۱۰:۵۶

  در گفتگو با معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مطرح شد؛

  مصرف داروی ریتالین به بهانه موفقیت در امتحان توجیه علمی ندارد/ خطر بروز آسیب‌های جسمی و روحی

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مصرف داروی ریتالین به بهانه موفقیت در امتحان نه تنها توجیه علمی ندارد، بلکه می‌تواند منجر به عوارض و آسیب‌های جسمی و روحی در فرد مصرف‌کننده بشود.