نمایش همه
 • پوستر سی و پمنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت ۱۴۰۰-۰۱-۱۱ ۱۰:۴۹

  رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت خبر داد؛

  برگزاری اختتامیه جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور در ۲۲ فروردین‌ماه/مشخص شدن نمایندگان دانشجویی ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان جهان اسلام

  رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از برگزاری اختتامیه جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان در ۲۲ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: در سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور، برگزیدگان قرآنی هشت دستگاه دانشجویی برای آخرین بار با یکدیگر به رقابت پرداختند تا نماینده دانشجویان ایران برای شرکت در مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان جهان اسلام را از دل این جشنواره مشخص کنند.

 • اقای وادی پور ۱۳۹۹-۱۲-۰۶ ۱۲:۲۶

  مسابقات بخش آوایی سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور به پایان رسید

  دبیر بخش آوایی سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور ضمن اعلام خبر برگزاری مسابقات این بخش، گفت: با برگزاری مسابقات رشته‌های "دعا و مناجات خوانی"، "قرائت تحقیق" و "قرائت ترتیل" به صورت مجازی، مسابقات بخش آوایی در این دوره از جشنواره برگزار شد.

 • اشکرف ۱۳۹۹-۱۲-۰۵ ۱۴:۲۷

  ارسال بیش از ۲۰۰ اثر به بخش "ادبی و فناوری" جشنواره ملی قرآن و عترت

  پایان داوری بخش "ادبی" جشنواره ملی قرآن و عترت

  دبیر بخش‌های "هنری، ادبی و فناوری" سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور گفت: بیش از ۲۰۰ اثر در بخش‌های "فناوری و ادبی" سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است که داوری بخش "ادبی" امروز ۵ اسفندماه انجام و داوری بخش "فناوری" تا ۱۰ اسفندماه جاری ادامه خواهد داشت.

 • پوستر سی و پمنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت ۱۳۹۹-۱۲-۰۴ ۰۸:۴۷

  ۵ اسفندماه؛ برگزاری آزمون بخش معارفی سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور

  آزمون بخش معارفی سی‌وپنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور ۵ اسفندماه به میزبانی مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

 • قرآن و عترت ۱۳۹۹-۱۱-۲۷ ۲۰:۱۴

  داوری چهار رشته ”معرق و منبت“، ”خوشنویسی“، ”تذهیب“ و”نقاشی“ از بخش هنری جشنواره ملی قرآن انجام شد

  ابوالقاسمی:صبوری و دقت از شاخصه‌های مهم در هنر خوشنویسی است/آقامیری: قراردادن رگه‌هایی از چوب در کناریکدیگر عشق و عشق‌ورزی نیاز دارد

  داوری چهار رشته ”معرق و منبت“، ”خوشنویسی“، ”تذهیب“ و”نقاشی“ از بخش هنری سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور انجام شد. داوران برجسته ملی و بین‌المللی که داوری این آثار را بر عهده داشتند از سطح بالای آثار ارسالی گفتند و بر ادامه دادن این هنر از سوی دانشجویان با تکیه بر دو شاخص صبر و دقت تاکید کردند.

 • داوری رشته "حفظ 20 جزء" برادران از بخش آوایی جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور ۱۳۹۹-۱۱-۲۵ ۰۹:۰۴

  در گفت‌وگو با دو داور بین‌المللی قرآن کریم مطرح شد؛

  دانشجویان علوم پزشکی می‌توانند با ایجاد انس قلبی با قرآن کریم بر سختی‌های شغل خود فائق آیند

  برای پردازش و اثرگذاری صدا در قرائت قرآن نیاز به طنین و انعطاف صدا وجود دارد

  داوران بین‌المللی قرآن کریم در مسابقات رشته حفظ بخش آوایی سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت، در گفت‌وگو با مفدا به اهمیت انس با قرآن در میان دانشجویان پزشکی تاکید کردند. استاد ملک‌شاهی تصریح کرد: دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی رسالت سنگین سلامت فیزیکی و روحی جامعه را بر عهده دارند و در این مسیر با اهمیت در حال خدمت هستند، این عزیزان می‌توانند با ایجاد انس قلبی با قرآن کریم بر سختی‌های این کار فائق آیند. 

 • با انجام داوری رشته "حفظ ۵ جزء" برادران از بخش آوایی جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور، سی‌وپنجمین دوره از این جشنواره به میزبانی وزارت بهداشت کار خود را آغاز کرد. ۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۱۹:۱۴

  داوران جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور مطرح کردند؛

  آقایی: دانشجویان علوم پزشکی برکات همراهی با قرآن را در حرفه‌شان خواهند دید/طرقی: برقراری ارتباط معنوی در حوزه روح بر موفقیت‌های حاصله بر جسم تاثیر دارد

  با انجام داوری رشته حفظ ۵ جزء برادران از بخش آوایی جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور، سی‌وپنجمین دوره از این جشنواره به میزبانی وزارت بهداشت آغاز به‌کار کرد. دو داور ملی و بین‌المللی قرآن کریم ضمن تقدیر از وزارت بهداشت در برگزاری این مسابقات، ارتباط گیری دانشجویان علوم پزشکی با قرآن کریم را در مسیر سلامت روحی و روانی جامعه تاثیر گذار دانستند و بر برکات این همراهی در زندگی دانشجویان تاکید کردند.

 • دکتر علی نژاد - رئیس مرکز قرآن و عترت ۱۳۹۹-۰۸-۱۸ ۰۹:۰۲

  رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت:

  تاکید بر اندیشه‌ورزی و تعمیق بینش قرآنی در سطح اساتید، کارکنان و دانشجویان علوم پزشکی/تشریح برنامه‌های وزارت بهداشت در هفته قرآن و دانشگاه

  رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت گفت: اندیشه‌ورزی و تعمیق بینش قرآنی در مجموعه نظام بهداشت و سلامت از مهمترین برنامه‌های مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت است که به منظور ارتقاء سطح دانش دینی و قرآنی اعضاء محترم و پرتلاش نظام بهداشت و سلامت کشور دنبال خواهد شد.

 • دکتر حسام الدین علامه ۱۳۹۹-۰۸-۱۷ ۱۴:۳۰

  طبق اعلام دبیرخانه کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی در نظام سلامت

  "ترجمه دستنامه دین و سلامت" در هفته قرآن و عترت دانشگاه‌ها رونمایی می‌شود

  قائم مقام دبیر کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی در نظام سلامت، با تاکید بر اهمیت توجه به منابع روزآمد بین‌المللی در حوزه مطالعات بین رشته ای دین و سلامت، از رونمایی "ترجمه هندبوک دین و سلامت" در هفته قرآن و عترت دانشگاه‌ها خبر داد.

 • دریافت آثار تجسمی بخش هنری و صنایع دستی بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت ۱۳۹۹-۰۷-۲۹ ۱۹:۰۹

  مسؤول بخش هنری ‌و صنایع دستی جشنواره قرآنی هدهد:

  دریافت ۶ هزار اثر در بخش هنری‌و صنایع‌دستی جشنواره قرآنی هدهد/ داوری آثار آبان‌ماه جاری

  مسؤول بخش هنری و صنایع دستی جشنواره قرآنی هدهد گفت: دریافت آثار تجسمی بخش هنری‌وصنایع‌دستی بیست‌وپنجمین جشنواره قرآن‌وعترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به دبیرخانه مرکزی جشنواره، که از ۱۹ مهرماه جاری آغاز شده است امروز ۳۰ مهرماه به پایان خواهد رسید در این بخش ۶ هزار اثر از سوی مخاطبین ارسال شده است.

 • اشکرف ۱۳۹۹-۰۷-۲۸ ۱۵:۵۴

  اعلام نتایج آزمون بخش معارفی جشنواره قرآنی هدهد/ شرکت ۵۴ هزار نفر در آزمون مرحله دانشگاهی

  مسؤول برگزاری بخش معارفی بیست‌وپنجمین جشنواره قرآن‌وعترت دانشگاهیان وزارت بهداشت گفت: ۵۴ هزار نفر در آزمون بخش معارفی مرحله دانشگاهی جشنواره قرآنی هدهد شرکت کرده‌اند که این تعداد شامل ۴۴ هزار و ۳۳ نفر کارمند، ۸ هزار و ۲۱۶ نفر دانشجو و هزار و ۶۷۵ نفر عضو هیأت علمی است.

 • قرآن و عترت ۱۳۹۹-۰۷-۰۷ ۱۱:۱۵

  در گفت‌وگوی مفدا با مسؤولان بخش‌های فناوری و ادبی جشنواره قرآنی هدهد مطرح شد؛

  کرونا اهمیت بخش فناوری را در حوزه تولید نرم‌افزار بالا برده است/پرداختن به نگرش‌ها"، "زندگی‌نامه" و "شخصیت" شهید حاج قاسم سلیمانی در بخش ادبی جشنواره

  بیست ‌و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد، یادواره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در حال نزدیک شدن به آخرین روزهای ثبت‌نام از علاقمندان خود است، این جشنواره بزرگ قرآنی که به نوعی بی‌رقیب ترین جشنواه از جنس جشنواره‌های قرآنی در جامعه بزرگ دانشگاهیان کشور است، در سال ۹۹_۹۸ با پدیده شیوع ویروس کرونا مواجه شد که با تلاش مسؤولان و تمامی کارشناسان برگزارکننده این جشنواره با ثبت نام حدود ۴۰ هزار نفر در حال پیش‌روی است.

 • پوستر جشنواره قرآنی هدهد ۱۳۹۹-۰۷-۰۲ ۱۶:۵۱

  مهلت ثبت نام در جشنواره قرآنی هدهد تمدید شد/۱۰ مهرماه آخرین فرصت

  رییس اداره تبلیغ و ترویج مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت گفت: مهلت ثبت نام در بیست‌وپنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت یادوآره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که تا انتهای شهریورماه جاری تعیین شده بود، با توجه به استقبال شرکت کنندگان و همچنین شرایط ایجاد شده به دلیل شیوع ویروس کرونا تا ۱۰ مهرماه جاری تمدید شد. این فرصت آخرین مهلت تعیین شده برای علاقمندان جهت شرکت در این جشنواره خواهد بود.

 • وادی پور ۱۳۹۹-۰۶-۲۳ ۱۰:۰۴

  قوانینی که شرکت کنندگان در بخش آوایی جشنواره قرآنی هدهد باید بدانند/ثبت نام بیش از ۶ هزار نفر

  بیست‌وپنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی به پایان مرحله ثبت‌نام نزدیک می‌شود و بر اساس اعلام مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، علاقمندان تا انتهای شهریورماه جاری فرصت دارند تا ثبت نام خود را در بخش‌های هشت‌گانه با ۵۵ رشته، نهایی کنند.

 • دکتر حسینی ۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۱۵:۰۰

  مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت:

  انتشار نشریات پژوهشی "سبک زندگی اسلامی با محوریت سلامت" و "قرآن و طب" گامی در مسیر ارائه تحقیقات تجربیِ مبتنی بر متون دینی

  مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: مجله"سبک زندگی اسلامی با محوریت سلامت" تلاش دارد تا با تأکید بر مسأله‌یابی‌ و حل‌ مسائل‌ علمی‌، ‌در ارتباط‌ با تنگناهای‌ توسعه‌ سبک زندگی اسلامی در جامعه دانشگاهی به پذیرش و ارائه تحقیقات تجربیِ و کاربردی مبتنی بر ارزش‌های اسلامی و ایرانی، به‌منظور صیانت و پاسداری از این ارزش‌ها همت گمارد و مجله"قرآن و طب" نیز در تلاش است تا به ارایه دستاوردهای علمی تحقیقاتی در زمینه مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن و طب، اخلاق پزشکی و حقوق، با ارایه راهکارهای تحقق و ارتقای سلامت در همه ابعاد پزشکی بپردازد.

 • آقای ضرغام ۱۳۹۹-۰۶-۰۳ ۰۹:۳۴

  رییس اداره آموزش مرکز قرآن‌وعترت وزارت بهداشت خبر داد

  بخش معارفی پرطرفدارترین بخش جشنواره قرآنی هدهد/ثبت‌نام بیش از ۲۴ هزار نفر

  رییس اداره آموزش مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، بخش معارفی جشنواره قرآنی هدهد را پرطرفدارترین بخش از این جشنواره معرفی و عنوان کرد: ۲۴ هزار و ۵۳۵ نفر در این بخش در جشنواره بیست‌وپنجم ثبت‌نام کرده‌اند.

 • جناب آقای وادی پور ۱۳۹۹-۰۵-۳۱ ۱۵:۲۸

  به مناسبت روز جهانی مسجد عنوان شد؛

  هزار و ۱۸۲ مسجد و نمازخانه در دانشگاه‌های علوم پزشکی و واحدهای تابعه وزارت بهداشت وجود دارد

  رییس دبیرخانه‌های مشترک ستاد اقامه نماز و شورای امر به‌ معروف و نهی‌از منکر وزارت بهداشت گفت: سال گذشته ۵۸ مسجد و نمازخانه در دانشگاه‌های علوم پزشکی و واحدهای تابعه وزارت بهداشت ایجاد، ۶۴ مسجد و نمازخانه بهسازی و ۱۴۲ مسجد و نمازخانه تجهیز شدند که بر این اساس مجموع مساجد و نمازخانه‌ها در دانشگاه‌های علوم پزشکی و واحدهای تابعه آن تا پایان سال ۹۸ حدود هزار و ۱۸۲ عدد بوده است.

 • سلیمی ۱۳۹۹-۰۵-۲۲ ۰۸:۴۵

  برگزیده بیست‌وچهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت:

  جشنواره قرآنی هدهد سکویی برای ارزیابی توانایی و پتانسیل سنجی قرآنی دانشجویان است

  برگزیده رشته اوایی بیست‌وچهارمین جشنواره قرآن‌وعترت وزارت بهداشت با بیان این‌که جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت سکویی برای ارزیابی میزان توانایی و پتانسیل سنجی قرآنی هر دانشجو است، گفت: علی‌رغم این‌که گمان می‌کردیم در دانشگاه‌های علوم پزشکی فعالیت‌های چندجانبه فعالان دانشجویی کمرنگ خواهد بود اما با مشاهده جشنواره قرآن و عترت (ع) و جشنواره‌های دیگر همچون جشنواره سیمرغِ دانشگاهیان وزارت بهداشت متوجه شدیم در فضای فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی، شرایط بسیار خوبی جهت ارتقای استعدادهای قرآنی و هنری دانشجویان وجود دارد.

 • وادی پور ۱۳۹۹-۰۵-۲۱ ۱۰:۵۸

  فعالیت‌های ستاد اقامه نماز و شورای امر به‌ معروف و نهی از منکر وزارت بهداشت؛

  از تهیه سند راهبردی نماز در وزارت بهداشت تا برگزاری ۶۰۰ دوره آموزشی در دانشگاه‌ها

  رییس دبیرخانه‌های مشترک ستاد اقامه نماز و شورای امر به‌ معروف و نهی‌از منکر وزارت بهداشت مهمترین اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در این ستاد در طول سال‌های ۹۸ و ۹۹ را بیان کرد، در این میان می‌توان به اقدامات قابل توجهی همچون برگزاری ۶۰۰ دوره آموزشی در دانشگاه‌های علوم پزشکی در چهار سطح مدیران، کارکنان، اساتید و دانشجویان در دو حوزه نماز و امر به معروف و نهی از منکر، تهیه بانک جامع اطلاعاتی در حوزه نماز و نظارت و ارزیابی عملکرد تمامی واحدهای تابعه دانشگاه در حوزه نماز اشاره کرد.

 • همتی ۱۳۹۹-۰۵-۲۰ ۱۰:۱۵

  معاون مرکز قرآن ‌و عترت وزارت بهداشت خبر داد:

  پیج اینستاگرام مرکز قرآن ‌و عترت وزارت بهداشت راه‌اندازی شد/هیأت نمونه برای ایام محرم تعریف خواهد شد

  معاون مرکز قرآن‌ و عترت وزارت بهداشت از راه‌اندازی پیج اینستاگرام مرکز قرآن ‌و عترت وزارت بهداشت خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت ارتباط با مخاطب در فضای مجازی، مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت صفحه اختصاصی خود را در فضای اینستاگرام راه‌اندازی کرد تا از این طریق بتواند مخاطبان خود را در این فضا توسعه دهد.

 • صحبت لو ۱۳۹۹-۰۵-۱۳ ۱۱:۰۳

  از برگزاری مسابقات مجازی تا سلسله جلسات لایو غدیرشناسی در اینستاگرام

  برنامه‌های ایام غدیر مرکز قرآن‌ و عترت وزارت بهداشت اعلام شد؛ این برنامه‌ها شامل مسابقات مجازی در خصوص زوایای مختلف زندگی مولا علی(ع) و برگزاری سلسله جلسات لایو اینستاگرامی در حوزه غدیر شناسی است.

 • حفظ موضوعی قرآن ۱۳۹۹-۰۵-۰۲ ۱۲:۴۷

  ۴و۵ مرداد ماه‌جاری؛

  دومین دوره از سلسله دوره‌های آموزشی ضمن خدمت کارکنان برگزار می‌شود

  رییس اداره آموزش مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، گفت: دومین دوره از این سلسله دوره‌های آموزشی ضمن خدمت کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی با عنوان "حفظ موضوعی قرآن (سطح یک)" به صورت غیر حضوری در ۱۶ ساعت آموزشی برگزار خواهد شد.

 • نشست ستاد اقامه نماز و شورای امربه معروف و نهی از منکر ۱۳۹۹-۰۵-۰۲ ۱۲:۴۵

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت:

  دانشجویان متولیان مساجد و نمازخانه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی شوند/مشاوره‌ها و برنامه‌های فرهنگی را در فضای نمازخانه‌های دانشگاه برگزار کنیم

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با بیان این که دغدغه ما جذب هر چه بیشتر دانشجویان جهت پرداختن به نماز جماعت در اول وقت است، گفت: باید فضای مساجد و نمازخانه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را به سمت چندمنظوره شدن ببریم به نحوی که دانشجویان خود متولیان مدیریت این گونه فضاها در قالب کار دانشجویی شوند و برنامه‌های جذاب فرهنگی مانند کرسی‌های آزاد اندیشی و مشاوره‌های فرهنگی را در فضای نمازخانه‌ها برگزار کنیم.

 • جشنواره قران و عترت بخش شهید سردار سلیمانی ۱۳۹۹-۰۴-۲۲ ۱۷:۲۱

  با هدف ایجاد جریانی از فرهنگ شهادت؛

  بخش ویژه سردار سلیمانی به جشنواره قرآنی هدهد افزوده شد/ باید حافظان و حفاظت‌کنندگان از قرآن در کنار هم قرار گیرند

  رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با تأکید بر اهمیت شناخت فرهنگ شهادت و جایگاه شهدا در میان جوانان به ویژه قشر دانشجو، گفت: با شهادت سردار قاسم سلیمانی جشنواره قرآنی هدهد بیست و پنجمین دور خود را از شهر کرمان و از کنار مزار این شهید بزرگوار آغاز کرد تا بتواند جوانان دانشجو را با فرهنگ شهادت و جایگاه شهدا بیشتر آشنا کرده و در این مسیر فرهنگ‌ساز و جریان‌ساز باشد.

 • جلسه قرآنی 9تیر ۱۳۹۹-۰۴-۱۹ ۰۸:۰۰

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت:

  برای افزایش تاب‌آوری باید به ریسمان الهی چنگ بزنیم/ نحوه برگزاری جشنواره هدهد به شرایط کرونا بستگی دارد

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با بیان این‌که قرآن کلید سلامت معنوی انسان است، گفت: اگر بخواهیم تاب‌آوری خود را در همه شرایط از جمله شرایط کرونایی ایجاد شده بالا ببریم قطعاً باید به ریسمان الهی چنگ بزنیم. وی همچنین درباره نحوه برگزاری جشنواره قرآن و عترت گفت: برگزاری جشنواره قرآنی هدهد به شکل حضوری و یا مجازی بسته به شرایط شیوع ویروس کرونا دارد.

 • توجه به همه ابعاد انسان ساز و حیات آفرین قرآن‌وعترت/هشت بخش و۵۵ رشته ۱۳۹۹-۰۴-۱۶ ۱۲:۳۲

  مشارکت ۱۱۰ تیم در بخش تیمی بیست‌وپنجمین جشنواره قرآنی هدهد/آن چه تیم‌های شرکت کننده باید بدانند

  مسؤول برگزاری بخش تیمی بیست ‌وپنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، گفت: با مشارکت ۱۱۰ تیم در بخش تیمی این دوره از جشنواره، پرونده ثبت نام دانشگاهیان وزارت بهداشت در این بخش بسته شد.

 • وادی پور ۱۳۹۹-۰۴-۱۵ ۰۹:۴۵

  برنامه‌های مصوب سال ۹۹ وزارت بهداشت در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز ابلاغ شد

  از بومی‌سازی برنامه‌ها در استان‌ها تا استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای موضوعات نماز و مهدویت

  رییس دبیرخانه‌های مشترک ستاد اقامه نماز و شورای امر به‌ معروف و نهی‌از منکر وزارت بهداشت گفت: مانند سنوات قبل، برنامه‌های عملیاتی حوزه نماز که هر ساله در قالب تفاهم نامه‌ای میان وزارت بهداشت و ستاد اقامه نماز کشور تصویب و پس از تایید وزیر بهداشت جهت اجرا به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و سازمان‌های تابعه وزارت بهداشت ابلاغ می‌شود، به واحدهای ذی ربط ابلاغ شد.

 • صحبت لو ۱۳۹۹-۰۴-۱۲ ۰۹:۲۹

  رییس اداره تبلیغ و ترویج مرکز قرآن و عترت اعلام کرد:

  حضور ۳۴ تیم در رشته مناظره در بیست ‌و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت/ اجرای بخش مناظره برای نخستین بار

  رییس اداره تبلیغ و ترویج مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از مشارکت ۳۴ تیم در رشته مناظره در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت خبر داد و گفت: رشته مناظره برای اولین بار است که در این دوره از جشنواره برگزار خواهد شد؛ با این وجود و با توجه به شیوع ویروس کرونا، استقبال خوبی از این بخش از سوی دانشجویان شکل گرفته است به نحوی که پرونده ثبت نام دانشجویان در این بخش، با ۳۴ تیم چهار نفره بسته شد.

 • قرآنی ۱۳۹۹-۰۳-۲۱ ۱۷:۱۱

  تمدید ثبت نام جشنواره قرآنی هدد تا انتهای شهریور ماه؛

  ثبت نام ۲۰ هزار نفر در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت

  معاون مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در حاشیه برگزاری وبینار کارشناسان مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت و کارشناسان قرآنی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، گفت: با توجه به ثبت نام حدود سه هزار نفر طی سه روز گذشته در جشنواره و رسیدن آمار ثبت‌نامی‌ها به ۲۰ هزار نفر، ثبت نام در جشنواره تا انتهای شهریور ماه تمدید شد.

 • دکتر بحرالعلوم ۱۳۹۹-۰۳-۰۸ ۰۸:۱۳

  رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت:

  استمرار حس و حال ماه رمضان به اراده و عزم انسان باز می‌گردد

  رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به حال و هوای ایجاد شده در میان مردم به خصوص جوانان در ماه رمضان، به چگونگی استمرار این حس و حال در دیگر ماه‌های سال اشاره کرد و گفت: این که انسان تلاش کند آورده خود در ماه رمضان را در دیگر ماه‌های سال حفظ کند، بستگی به اراده و عزم هر شخص دارد؛ در این مسیر باید مراقب بود اعمالی را انجام ندهیم که علاوه بر دور کردن ما از این فضا موجب شود اعمال خوبمان در ماه رمضان نادیده گرفته شود.