پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۵

به عمل کار برآید / به سخندانی نیست

گزارش تصویری: تئاتر "نام تمام مردگان این سرزمین محمد است" برگزار شد

یادداشت اینستاگرامی تهیه کننده تئاتر [نام تمام مردگان این سرزمین «محمد» است] را بخوانید:

 به  نام ایزد منّان
با عرض سلام و احترام فراوان خدمت تمامی دوستانی که در سه شب گذشته در اجرای تئاتر "نام تمام مردگان این سرزمین "محمد" است." مارا همراهی نمودند. اینجانب به عنوان عضو کوچکی از این مجموعه مراتب سپاس و تشکر خودرا از تمام عزیزان به جا می‌آورم.
بنا به لطف خداوند و تلاش و سخت کوشی شبانه روزی اعضای تیم توانستیم بزرگترین پروژه ی هنری تاریخ دانشگاه علوم پزشکی لرستان را خدمت شما ارائه دهیم.
حال که تلاش سی و چند روزه ی دوستانم در گروه هارمونی و بسیج دانشجویی نتیجه داد بر خود لازم دانستم تا نکاتی را در مورد کار و شرایط اجرا یادآور شوم.
در این مدت دوستان زیادی به ما لطف داشتند و سعی کردند با کارشکنی های همه‌جانبه خود در راه ما سنگ اندازی کنند. از تهمت های دروغین نزد مسئولین فرهنگی و انضباطی دانشگاه تا تبلیغات گسترده ی مخرب در فضای مجازی.
اما این سنگ اندازی ها نه تنها خللی در کار ما ایجاد نکرد بلکه باعث شد با انگیزه و روحیه ی بیشتری تلاش کرده تا خود را نزد مخاطبان خود که مهم ترین سرمایه ی ما بودند ثابت کنیم. تا جایی که لطف شما به کار چنان بود که تیم مجبور شد اجرا را دو سانس پیاپی تمدید کند.
همچنین لازم به ذکر است که به جز بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان که با دلسوزی تمام هر آنچه که در توان داشتند در اختیار ما قرار دادند هیچ یک از کانون های معاونت فرهنگی هیچ گونه نقشی در به روی صحنه بردن این برنامه نداشته اند.
در پایان لازم میدانم که تشکر ویژه داشته باشم از معاونت محترم فرهنگی دانشگاه جناب آقای دکتر سپهوند و همچنین مدیر محترم امور فرهنگی سرکار خانم موسوی که دلسوزانه در کنار ما بودند.
همچنین تشکر میکنم از اعضای تیم سی نفره ی هارمونی که با وجود تمام مشکلات سعی کردند اجرایی در خور شأن مخاطبانشان را به روی صحنه ببرند.
امیدوارم هرگونه کم و کاستی که از جانب بنده حقیر در کار بوده را به تلاش و کار خوب بچه های تیم و بزرگواری خودتان ببخشید.
به عمل کار برآید / به سخندانی نیست ..                          

 ارادتمند/ علی مهرابی راد

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.