چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۱

تمدید ثبت نام جشنواره قرآنی هدد تا انتهای شهریور ماه؛

ثبت نام ۲۰ هزار نفر در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت

قرآنی

معاون مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در حاشیه برگزاری وبینار کارشناسان مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت و کارشناسان قرآنی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، گفت: با توجه به ثبت نام حدود سه هزار نفر طی سه روز گذشته در جشنواره و رسیدن آمار ثبت‌نامی‌ها به ۲۰ هزار نفر، ثبت نام در جشنواره تا انتهای شهریور ماه تمدید شد.

حسین همتی در حاشیه نشست ویدیو کنفراسی کارشناسان و مسؤولان مرکز قرن و عترت وزارت بهداشت با کارشناسان قرآنی دانشگاه‌های علوم پزشکی در گفت‌وگو با مفدا در خصوص برگزاری این نشست، گفت: در این نشست به موضوعاتی از جمله برگزاری بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، تصمیم بر ادامه روند زمان بندی جشنواره با توجه به تمدید مهلت ثبت نام، چگونگی اطلاع رسانی، برگزاری غیر حضوری بخش‌های آوایی و سایر بخش‌ها در مرحله دانشگاهی صحبت و تصمیم گیری شد.

وی با بیان این‌که مرحله کشوری جشنواره قرآنی هدهد به صورت حضوری برگزار خواهد شد، بیان داشت: در مرحله کشوری تنها بخش معارفی به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود، که اکثر کارشناسان قرآنی در این نشست نیز موافق این تغییرات بودند. البته اکثر کارشناسان قرآنی در این نشست در برگزاری بخش معارفی و آویی به صورت غیرحضوری وفاق نظر داشتند.

همتی با بیان این‌که بنا بود مسابقات تیمی مرحله دانشگاهی در خزر آباد ساری برگزار شود، تصریح کرد: نظر بیشتر دوستان ما در این نشست بر برگزاری این مسابقات در تهران بود که این پیشنهاد مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 معاون مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در پایان به استقبال دانشگاهیان وزارت بهداشت جهت ثبت نام در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت در روزهای اخیر اشاره کرد و گفت:  طی چند روز گذشته حدود سه هزار نفر در جشنواره ثبت نام کردند و تعداد ثبت نامی‌های دور بیست و پنجم جشنواره قرآنی هدهد را به ۲۰ هزار نفر افزایش دادند، بر این اساس علاوه بر تمدید مسابقات تیمی تا ۳۰ خردادماه جاری، ثبت نام در این دوره از جشنواره نیز تا انتهای شهریور ماه جاری تمدید شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.