پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷

۴و۵ مرداد ماه‌جاری؛

دومین دوره از سلسله دوره‌های آموزشی ضمن خدمت کارکنان برگزار می‌شود

حفظ موضوعی قرآن

رییس اداره آموزش مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، گفت: دومین دوره از این سلسله دوره‌های آموزشی ضمن خدمت کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی با عنوان "حفظ موضوعی قرآن (سطح یک)" به صورت غیر حضوری در ۱۶ ساعت آموزشی برگزار خواهد شد.

محمد ضرغام در گفت‌وگو با خبرنگار مفدا در خصوص برگزاری "سلسله دوره‌های آموزشی کارکنان در حوزه قرآن‌وعترت"، گفت: پس از برگزاری دوره اول این دوره‌ها با موضوع "شناخت قرآن از منظر شهید مطهری" که با استقبال خوبی از سوی کارکنان همراه شد؛ به نحوی که ۲۰۰ نفر شرکت کننده در این دوره از کل دانشگاه‌های علوم پزشکی و ستاد وزارت بهداشت ثبت‌نام خود را نهایی کردند، تصمیم به برگزاری این دوره‌ها در دور دوم گرفته شد.

وی بیان داشت: دومین دوره از این سلسله دوره‌ها با عنوان "حفظ موضوعی قرآن سطح یک" به صورت غیر حضوری در ۱۶ ساعت آموزشی برگزار خواهد شد.

ضرغام زمان آغاز ثبت نام و مطالعه این دوره را ۲۴ تیر ماه عنوان کرد و ابراز داشت: علاقمندان تنها تا سوم مرداد ماه فرصت دارند تا ثبت نام خود را جهت شرکت در این دوره نهایی کنند، کارکنانی که ثبت نام خود را انجام داده‌اند باید در روزهای چهارم و پنجم مرداد ماه در بازه زمانی ۸ صبح تا ۲۳ شب به سامانه کارکنان تحت عنوان رشد، مراجعه کرده و منبع مربوطه را که در این سامانه بارگذاری شده، مطالعه و در آزمون شرکت کنند.

 رییس اداره آموزش مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت یادآور شد: منبع آموزشی که برای این دوره در نظر گرفته شده است کتاب "حفظ موضوعی قرآن سطح یک" تالیف "دکتر محمد حاج ابوالقاسم" است. کارکنان جهت ثبت نام در دوره مربوطه می‌توانند از طریق رابط آموزشی دانشگاه اقدام و در ادامه وارد سامانه شده و فایل منبع را دریافت کنند.

این فعال قرآنی سهمیه شرکت در این دوره را برای هر دانشگاه نسبت به جایگاه دانشگاه از نظر قطب، تیپ و جمعیت دانشگاهی بین دو تا پنج نفر عنوان و تصریح کرد: گواهی‌نامه حضور در سامانه رشد و بعد از کسب حد نصاب ۱۶ ساعت آموزشی درج می‌شود.

نام دوره

شماره و تاریح مجوز

شیوه برگزاری

ساعت آموزشی مصوب

زمان ثبت نام و مطالعه

زمان برگزاری آزمون

شیوه برگزاری

حفظ موضوعی قرآن(سطح۱)

شماره مجوز:

۲/۹۹/۱۲۷۲/۲۰۹

تاریخ: ۹۹/۴/۱۱

غیرحضوری

۱۶ ساعت

۹۹/۴/۲۴ لغایت ۹۹/۵/۳ مرداد ۱۳۹۹

۴و۵  ۹۹/۵/۵   

بازه زمانی ۸صبح لغایت۲۳ شب

الکترونیکی و از طریق سامانه کارکنان(رشد)

karmand.behdasht.gov.ir

                                                       

/انتهای پیام

کدخبرنگار: ۱۰۳۳۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.