دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۶

وزیر بهداشت طی حکمی دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی را منصوب کرد

دکتر مصطفی قانعی

دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی، دکتر مصطفی قانعی را به عنوان دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب کرد.

به گزارش مفدا، مشروح حکم صادر شده به شرح زیر است:

جناب دکتر مصطفی قانعی

استاد محترم دانشگاه و فوق تخصص بیماری‌های ریه

یکی از مهمترین دستاوردهای نظام آموزش عالی سلامت در جمهوری اسلامی ایران توسعه کمی و کیفی رشته‌های تخصصی بالینی بوده و در این رهگذر پیشرفت‌های شایانی حاصل گردیده است، به نحوی که در زمینه تربیت نیروهای متخصص مورد نیاز در رشته‌های بالینی پزشکی نه تنها کشور به مرحله خودکفایی رسیده، بلکه در سطوح بین‌المللی و فرامرزی نیز با کسب موفقیت‌های چشمگیر، توجه بسیاری را به خود جلب نموده است.

در این راستا دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی نقش عمده‌ای در برنامه‌ریزی و نظارت بر ایجاد و توسعه رشته‌های مذکور داشته و دارای جایگاه ممتازی در حوزه آموزش علوم پزشکی میباشد.

با عنایت به موارد یاد شده و نظر به تجربیات و سوابق ارزشمند علمی و اجرائی جنابعالی، بدینوسیله به عنوان دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب می‌شوید تا با استفاده از نظریات کلیه صاحبنظران و افراد ذی‌صلاح موجبات ارتقای بیش از پیش این حوزه را فراهم آورید. 
از آنجائی که براساس ابلاغ شماره ۱۴۳۷/۱۰۰ مورخ ۹۸/۱/۳۰ نظارت و پیگیری امور دبیرخانه شورای یاد شده به عهده معاون محترم آموزشی واگذار گردیده، لذا هماهنگی با آن معاونت محترم در جهت انجام امور محوله مورد انتظار می‌باشد.

توفیق جنابعالی را در اعتلای رسالت مهم آن مجموعه حائز اهمیت از خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم.

@mefda

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.