شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

افزایش ۱۰ درصدی ژتون غذای دانشجویان علوم پزشکی

قیمت غذای دانشجویی

مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت از افزایش ۱۰ درصدی ژتون غذای دانشجویان علوم پزشکی برای سال جاری خبر داد و گفت: نرخ اجاره‌بهای خوابگاه‌ها نیز هفته آینده مشخص خواهد شد.

به گزارش مفدا آباده- رحمان خدابنده‌لوضمن بیان این مطلب از افزایش ۱۰ درصدی ژتون تغذیه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی برای ترم تحصیلی جاری خبر داد و  به ایسنا گفت: بر این اساس برای ترم تحصیلی جاری هزینه هر وعده صبحانه دانشجویان در دانشگاه‌های علوم پزشکی مبلغ ۸۸۰، ناهار و شام نیز ۱۷۰۰ و نیم پرس ۷۷۰ تومان خواهد بود.

وی در ادامه تصریح کرد: ما در وزارت بهداشت غذاهای کم هزینه یا پرهزینه نداریم، در واقع منوهای مختلفی وجود دارد که نرخ همه غذاها یکی است؛ به طور کلی دانشگاه‌های ما حداقل دو تا چهار نوع منوی غذایی دارند که به دانشجویان ارائه می‌شود.

مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت همچنین با بیان اینکه به تمامی دانشجویانی که آموزش آن‌ها حضوری است، غذای دانشجویی داده می‌شود، گفت: حتی دانشجویان ساکن خوابگاه‌ها نیز می‌توانند از غذای دانشجویی استفاده کنند.

مهندس خدابنده در خصوص آخرین تصمیم‌گیری برای تعیین اجاره‌بهای خوابگاه‌ها در ترم جاری نیز گفت: در حال حاضر نرخ ژتون تغذیه دانشجویان برای ترم تحصیلی جاری به دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ شده است و میزان اجاره‌بهای خوابگاه‌ها تا هفته آینده تعیین تکلیف خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.