سه‌شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳

برگزاری جشنواره طنز اخلاقی "قندپهلو"

جشنواره ملی «طنز اخلاقی قند پهلو»

معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از برگزاری جشنواره طنز اخلاقی "قندپهلو" با محوریت کرونا ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشورخبر داد.

به گزارش مفدا ایرانشهر به نقل از آباده، این جشنواره دارای بخش‌های شعر، داستان کوتاه، خاطره کرونایی، عکس، فیلم‌نامه و کاریکاتور بوده و تمام دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور می‌توانند در آن شرکت نمایند.

موضوعات کرونایی این جشنواره «کرونا، قرنطینه، ضدعفونی، ماسک، دستکش و مسافرت، کادر درمانی و خستگی» بوده و موضوعات اخلاقی هم با عناوین «تملق و چاپلوسی، تهمت و افترا، عیب جویی و عیب تراشی، شایعه پردازی، اخلاق فردی و جمعی، پوشش در بیمارستان» است.

در این جشنواره به نفر اول مبلغ سه میلیون ریال، نفر دوم مبلغ دو میلیون ریال و نفر سوم نیز مبلغ یک میلیون ریال به عنوان جایزه اهدا خواهد شد؛ ضمن اینکه به کلیه شرکت کنندگان همه دانشگاه‌ها گواهی شرکت داده می‌شود.

علاقه‌مندان تا ۳۰ مهرماه ۹۹ مهلت دارند تا نسبت به ارسال آثار خود از طریق آیدی تلگرامی @akhlaqmed اقدام نمایند.

قوانین اولین دوره از جشنواره ملی طنز اخلاقی قند پهلو :

آثار ارسالی بخش شعر، داستان کوتاه، خاطره کرونایی و فیلمنامه حتماً باید در صفحات A4 با فونت B Nazanin و سایز ۱۴ با رعایت فاصله لازم میان خطوط تایپ شده باشند.

قالب اشعار جشنواره، شعر نو (نیمایی و ازاد)، شعر کلاسیک و ترانه می‌باشد.

تعداد کلمات بخش داستان کوتاه و خاطره کرونایی حداکثر ۳۵۰۰ کلمه می‌باشد.

فیلمنامه‌ها می‌بایست حداقل در ۵ صفحه و حداکثر در ۲۰ صفحه دارای شماره صفحه و خلاصه آن در ۲ صفحه ارائه شده باشد.

آثار ارسالی در بخش کاریکاتور می‌توانند سیاه و سفید یا رنگی بوده و باید در صفحاتطراحی شده باشند.

ثبت نام فقط از طریق تکمیل اطلاعات در فرم اینترنتی و ارسال آثار به دبیرخانه مجازی جشنواره خواهد بود (به اطلاعات و مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد).

درج مشخصات شرکت کننده (نام و نام خانوادگی، نام بخش جشنواره، دانشگاه محل تحصیل، شماره دانشجویی، شماره تماس، رشته و مقطع تحصیلی) در بخش‌های مختلف جشنواره در آخرین صفحه آثار ارسالی الزامیست.

انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.