دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵

مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه؛

تجهیز و بازسازی فاز دوم خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر/ رفاه و آسایش دانشجویان دغدغه اصلی ما است

تجهیز فاز دوم خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: فاز دوم تجهیز و بازسازی خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با اعتباری بالغ بر ۵۴۰ میلیون ریال انجام شد.

مهناز دیده ور در گفت و گو با خبرنگار سرویس صنفی، رفاهی مفدا ایرانشهر با اشاره به تجهیز و بازسازی بخشهایی از خوابگاه های این دانشگاه با اعلام این خبر اظهار کرد: فاز دوم تجهیز و بازسازی خوابگاه های پسرانه و دخترانه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در سال ۹۹ با همکاری حوزه ریاست و معاونت توسعه دانشگاه و شورای صنفی دانشجویان پس از چند ماه پیگیری مستمر معاونت فرهنگی و دانشجویی به پایان رسید.

وی افزود: برای انجام این اقدامات تجهیز و بازسازی خوابگاه ها اعتباری بالغ بر ۵۴۰ میلیون ریال تامین و هزینه شده است.

مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر تصریح کرد: کابل برق خوابگاه پسرانه وحدت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر که به دلیل افزایش جمعیت دانشجویی و تغییرات نواسات شهری دچار مشکل و نارسایی در خدمت رسانی شده بود، با همکاری اداره برق شهرستان به طور کامل تعویض و بازسازی شد.

وی بیان کرد: اینترنت خوابگاه پسرانه وحدت که توسط دستگاه های مودم ADSL برای ارائه خدمات به دانشجویان بود با همکاری اداره مخابرات و پیگیری های شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر و معاونت فرهنگی و دانشجویی به شبکه فیبرنوری و اینترنت راحت و پرسرعت مجهز شده است.

دیده ور اضافه کرد: به هر دانشجو ماهانه هفت گیگ اینترنت با سرعت بالا و اختصاصی با شماره دانشجویی و کدملی از طریق شبکه فیبرنوری تعلق می گیرد که اول هر ماه در حساب آنها شارژ می شود.

وی تاکید کرد: تاخیر در تجهیز این خوابگاه به شبکه فیبرنوری به دلیل اهمال کاری شرکت طرف قرداد مخابرات بود که با وجود پیگیری زیاد معاونت فرهنگی و دانشجویی و شورای صنفی دانشجویان پاسخگو نبودند.

وی گفت: نصب رادیاتور و پکیج گازی در خوابگاه دخترانه طوبی (۱) دانشگاه اقدام دیگری بود که برای دسترسی راحت و آسان دانشجویان به آب گرم نسبت به قبل انجام شده است.

مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خاطر نشان کرد: سال ۹۸ فاز اول تجهیز خوابگاه ها با مرمت و بازسازی ساختمان خوابگاه دخترانه طوبی(۱) و تجهیز امکانات خوابگاه مجتمع آموزش عالی سلامت چابهار در فصل تابستان انجام شد.

دیده ور خاطر نشان کرد: دغدغه اصلی ما برای دانشجویان داشتن رفاه و آسایش آنها است تا در زمینه صنفی، رفاهی بدون مشکل باشند و با تمام توان و تمرکز به موفقیت های علمی دست پیدا کنند.

وی اظهار کرد: تمام تلاش ما فراهم کردن امکانات مورد نیاز دانشجویان است و با وجود کمبود بودجه و کاستی های موجود کلیه اقدامات لازم را برای آنها انجام می دهیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.