شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵

اطلاعیه مهم در خصوص نحوه برگزاری کلاس‌ها، کارآموزی، کارورزی و ... دانشجویان طی دو هفته آینده

اطلاعیه

معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد درخصوص نحوه برگزاری کلاس‌ها، کارآموزی، کارورزی و ... دانشجویان با توجه به اعمال محدودیت‌های کرونایی به مدت دو هفته اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش مفدا شهرکرد در متن این اطلاعیه آمده است:

قابل توجه مسؤولان، معاونان آموزشی دانشکده‌ها، مدیران گروه‌ها، اساتید و دانشجویان:

در اجرای اطلاعیه ستاد ملی کرونا و اعلام تعطیلی دو هفته‌ای دانشگاه‌ها از تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ لغایت ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ ( به مدت دو هفته) موارد زیر جهت استحضار و اقدام اعلام می‌شود:

۱.کلیه کلاس‌های تئوری، عملی و آزمایشگاهی تمامی مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی نا پیوسته، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی که از شروع نیم سال اول تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ تا کنون به صورت مجازی ارائه شده است کماکان به صورت مجازی ادامه خواهد یافت.

۲.کلیه کلاس‌های تئوری، عملی و آزمایشگاهی تمامی مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی نا پیوسته، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی که به صورت حضوری برگزار می‌شد از تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ لغایت ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ (به مدت دو هفته) تعطیل و کلاس‌های مذکور طی این مدت و تا زمان رفع شرایط موجود صرفاً به شکل مجازی ادامه می‌یابد.

۳.تعطیلی دانشگاه‌های علوم پزشکی در بازه زمانی ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ لغایت ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ (به مدت دو هفته) شامل دانشجویان دستیاری و کارورزی رشته‌های مختلف نمی‌شود و برنامه این دسته از دانشجویان بر اساس برنامه‌های ارائه شده توسط دانشکده‌ها و گروه‌های مربوطه با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی ادامه خواهد یافت، مسؤولان دانشکده‌ها، معاونان آموزشی دانشکده‌ها و مدیران محترم گروه‌های آموزشی ضمن نظارت دقیق بر روند اجرای برنامه‌ها تلاش نمایند برنامه این دسته از دانشجویان با حداقل شیفت‌ها و کشیک‌ها ادامه یابد.

۴.برگزاری راند، مورنینگ، ژورنال کلاب و CPC و غیره ویژه دانشجویان دستیاری، اینترنی و کارورز با نظر مدیران محترم گروه‌های آموزشی و با رعایت پروتکل‌های ابلاغی از ستاد ملی کرونا و با محوریت حفظ سلامت دانشجویان و بیماران و حداقل تعداد شرکت کنندگان بلامانع است.

۵.برگزاری کلاس‌های عملی بالینی دانشجویان دندانپزشکی با نظر مسؤولان دانشکده دندانپزشکی و مدیران گروه‌ها با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی حداقل تعداد شرکت کنندگان ادامه خواهد یافت.

۶.در خصوص کار آموزی‌ها:

با توجه به بررسی‌های انجام شده در ارتباط با روند کارآموزی‌های دانشجویان رشته‌های مختلف در کلان منطقه و برخی دانشگاه‌ها و وجود رویه‌های مختلفی از جمله تعطیلی دو هفته‌ای کارآموزی‌ها، تعطیلی کارآموزی‌های غیر مستمر و مقطعی، استمرار کار آموزی‌های مستمر با حداقل شیفت‌های ممکن در طی دو هفته و داوطلبانه نمودن کارآموزی، بهترین گزینه در جهت شکستن زنجیره انتقال، حفظ سلامتی اساتید و دانشجویان عزیز و اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا تعطیلی کارآموزی‌ها برای دو هفته است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.