یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷

کارشناس کمیته تحقیقات دانشجویی؛

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت منابع با نرم افزار مندلی (MENDELY) در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

کارگاه آموزشی ایرانشهر

کارشناس کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: کارگاه آموزشی مدیریت منابع با نرم افزار مندلی (MENDELY) با هدف آشنایی دانشجویان پژوهشگر با ابزارها در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به صورت مجازی برگزار شد.

ساناز حمیدی فر در گفت و گو با خبرنگار سرویس آموزشی، پژوهشی مفدا ایرانشهر با اعلام این خبر اظهار کرد: کارگاه آموزشی مدیریت منابع با نرم افزار مندلی (MENDELY)   ویژه دانشجویان محقق و پژوهش گر در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به همت کمیته تحقیقات دانشجویی به صورت مجازی در فضای اسکای روم برگزار شد.

 

وی افزود: هدف از برگزاری این کارگاه آشنایی دانشجویان محقق و پژوهش گر با روش رفرنس نویسی در تهیه و تدوین مقالات، پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی است.

 

کارشناس کمیته  تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر تصریح کرد: در این کارگاه نحوه ذخیره مقالات را در یک کتابخانه و اینکه چگونه این رفرنس ها را در صفحه word منتقل کنیم و استفاده از ابزارهای نرم افزاری شامل نرم افزار مندلی (MENDELY)  در نگارش مقالات، پایان نامه و پروپوزال نویسی به دانشجویان محقق و پژوهش گر دانشگاه آموزش داده شد.

 

حمیدی فر گفت: این کارگاه آموزشی یک نیاز ضروری برای دانشجویان در حوزه پژوهشی و تحقیقی است که توجه به آن باعث رشد علمی و سطح کیفی دانشگاه ما می شود.

وی بیان کرد: در تهیه و تدوین مقالات، پایان نامه و پروپوزال نویسی در جشنواره ها و ارائه به دانشگاه عنصر اصلی موفقیت استفاده صحیح از ابزارهای مختلف نگارشی است و باید دانشجویان به این امر مهم اهتمام کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.