یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۴

جشنواره کشوری علمی، فرهنگی، هنری زندگی و مقابله با کرونا

جشنواره

جشنواره کشوری علمی، فرهنگی، هنری زندگی و مقابله با کرونا (مجازی) ۳۰ آذرماه ۹۹ مصادف با میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا آباده، مهلت ارسال آثار به جشنواره کشوری علمی، فرهنگی، هنری زندگی و مقابله با کرونا ۲۵ آبان تا ۲۰ آذرماه ۱۳۹۹ خواهد بود.

آدرس وبسایت جشنواره https://www.skums.ac.ir/Festivalcoronavirus و آدرس ایمیل جشنواره برای ارسال آثار

Festivalcoronavirus@skums.ac.ir است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند پس از تکمیل فرم ثبت نام آثار خود را حداکثر در سه قالب و از هر قالب حداکثر سه اثر  به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

محورهای اصلی جشنواره مدافعان سلامت در کلام رهبر، سبک آموزش در دوران کرونا، بیان تجارب از ابتلاء و درمان، اقتصاد و خانواده در کرونا، تغییر سبک زندگی با کرونا، سلامت روان و کرونا، کرونا در گذر زمان، نقش رسانه‌های جمعی در اطلاع‌رسانی و زندگی با کرونا، نقش مسؤولیت پذیری و تعهد اجتماعی در مقابله با کرونا، نقش و امنیت شغلی و اجتماعی در زندگی با کرونا، تعهد و اخلاق حرفه‌ای مدافعان سلامت در کرونا، نقش مدافعان سلامت در مقابله با کرونا، سلامت معنوی در دوران کرونا و  کودکان و کرونا هستند.

لازم است آثار در قالب شعر، داستان، خاطره، دل نوشته، فیلم، کلیپ، عکس، نقاشی، پوستر، انیمیشن، کاریکاتور، موشن گرافی، اینفوگرافی، پادکست و اپلیکیشن و خوشنویسی برای جشنواره کشوری علمی، فرهنگی، هنری زندگی و مقابله با کرونا ارسال شوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.