دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱

کارشناس فرهنگی دانشگاه؛

شرکت سه نفر از دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در فینال بخش آوایی جشنواره قرآنی هدهد

پوستر جشنواره قرآنی هدهد

کارشناس فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: با اعلام وزارت بهداشت، سه نفر از کارکنان و دانشجو دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در فینال بخش آوایی بیست‌ و پنجمین جشنواره قرآن و عترت شرکت کردند.

مونا نارویی در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگی مفدا ایرانشهر با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از برگزاری بخش آوایی بیست‌ و پنجمین جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه و اعلام برگزیدگان دانشگاهی به وزارت بهداشت، پس از بررسی و داوری‌های صورت گرفته، اسامی برگزیدگان نهایی و فینالیست‌های این بخش توسط مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلام شد.

وی افزود: بر اساس اعلام برگزیدگان دانشگاهی توسط مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، سه نفر از دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به مرحله نهایی راه یافتند.

کارشناس فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بیان کرد: در رشته قرائت ترتیل قرآن بخش کارمندان "عبدالله محمدی نژاد" و "عبدالاحد دادی" در رشته حفظ کل و در بخش دانشجو "عبدالله رسولی زاده" در رشته  حفظ ١٠جز قرآن در مرحله نهایی حضور داشتند.

نارویی خاطر نشان کرد: پس از اعلام مرکز قرآن و عترت مرحله نهایی بیست‌وپنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به صورت مجازی طی 2 مرحله در اواخر آبان ماه در روزهای 27 الی 29 برگزار شد.

وی گفت: در مرحله اول فیلم های اجرا شرکت کنندگان ارسال و توسط داوران و کارشناسان بررسی و در مرحله دوم به صورت مجازی و آنلاین با حضور نفرات برتر فینالیست برگزار شد.

کارشناس فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اذعان کرد: نتیجه نهایی بیست‌وپنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بخش آوایی پس از بررسی داوران و کارشناسان متعاقبا اعلام می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.