دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

کارشناس قرآن و عترت دانشگاه؛

وبینار قرآنی با استقبال دانشجویان و اساتید برگزار شد

ایرانشهر

کارشناس قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: وبینار "قرآن برنامه سعادت" به همت کانون قرآن و عترت با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با استقبال دانشجویان و اساتید برگزار شد.

ندا شهلی بر در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگی مفدا ایرانشهر اظهار کرد: کانون قرآن و عترت و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در راستای تبیین و ترویج فرهنگ اسلامی با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، وبینار قرآنی با موضوع "قرآن برنامه سعادت" ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان برگزار کرد که با استقبال خوب آنها همراه بود.

وی افزود: این برنامه به صورت مجازی و آنلاین با هدف پرداختن به اهمیت قرآن در زندگی به عنوان چراغ راه هدایت و واجب عینی که خداوند بر ما واجب کرده تا بتوانیم در برابر هجمه سنگین دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب ایستادگی کنیم تا از شر و ضرر آنها در امان باشیم.

کارشناس قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر تصریح کرد: برگزاری این برنامه های قرآنی در تبیین، ترویج و اشاعه فرهنگ اسلامی تاثیر بسزایی دارد و یکی از نیاز های جامعه ما به ویژه قشر دانشگاهی و تحصیل کرده به شمار می رود.

شهلی بر اذعان کرد: تلاش ما در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با همکاری کانون قرآن و عترت و دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بر این است که اجازه ندهیم چراغ هدایت جامعه با وجود فعالیت های عظیم رسانه ای و ماهواره ای دشمنان اسلام و انقلاب، کم رنگ یا خاموش شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.