جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸

به مناسبت روز دانشجو؛

اردو یکروزه کویرنوردی و بازدید از قلعه باستانی بمپور ویژه دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برگزار شد

کویرنوردی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: انجمن ورزش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به همت تربیت بدنی و معاونت فرهنگی و دانشجویی اردو یکروزه کویرنوردی و بازدید از قلعه باستانی بمپور را بمپور ویژه دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به مناسبت گرامی داشت روز دانشجو برگزار کرد.

آمنه ایران در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی مفدا ایرانشهر اظهار کرد: اردو کویرنوردی به همت انجمن ورزش، تربیت بدنی و معاونت فرهنگی و دانشجویی در محوطه کویری شرق شهرستان بمپور با حضور دانشجویان پسر، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به مناسبت روز دانشجو برگزار شد.

 

وی افزود: هدف از برگزاری این اردو یکروزه گرامی داشت 16 آذر روز دانشجو و ایجاد روحیه نشاط و سلامتی دانشجویان در ایامی که سخت مشغول کارورزی و تحصیل هستند و آشنایی با مناظره طبیعی و بکره منطقه است.

 

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بیان کرد: بازدید از قلعه باستانی و تاریخی بمپوری که بیش از پنج هزار سال دارد دومین برنامه ما در این اردو یکروزه ویژه دانشجویان پسر و اساتید دانشگاه بود.

 

وی تصریح کرد: آشنایی با تمدن و فرهنگ تاریخی بلوچستان و ترویج آن هدف ما از بازدید دانشجویان در این منطقه باستانی است.

 

ایران اذعان کرد: اردو یکروزه ویژه دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر طی هفته های آینده به همت تربیت بدنی و معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار خواهد شد.

برای دیدن گزارش تصویری این خبر به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.mefda.ir/photo/180713/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.