سه‌شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹

بازدید کارشناس اموز تغذیه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از آشپزخانه

ایرانشهر

حلیمه علیزاده؛ کارشناس امور تغذیه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از وضعیت طبخ غذای دانشجویان در آشپزخانه بیمارستان ایران بازدید کرد.

به گزارش مفدا ایرانشهر، صبح امروز حلیمه علیزاده؛ کارشناس امور تغذیه به همراه محمد حسین فلاح؛ مدیر مفدا و ستوده؛ کارشناس بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از وضعیت طبخ غذای دانشجویان در آشپزخانه بیمارستان ایران بازدید کرد.

 

در این بازدید کارشناس امور تغذیه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از نحوه تهیه و طبخ غذا تا آماده و ارسال به دانشجویان را بازدید و تذکرات لازم را به آشپزان اعلام کردند.

 

حلیمه علیزاده در گفت و گو با خبرنگار سرویس صنفی، رفاهی مفدا ایرانشهر اظهار کرد: کیفیت برخی غذاها نسبت به هفته قبل تغییر کرده و امیدواریم با توجه بیشتر شرکت طرف قرداد دانشگاه در همه موارد شاهد مطلوب و مورد تایید بودن وضعیت غذا باشیم.

 

وی افزود: تذکرات لازم برای رعایت کامل بهداشت در طبخ و ارسال غذا به دانشگاه  توسط آشپزان به شرکت طرف قرداد اعلام شده تا در این زمینه مشکلی دیگر وجود نداشته باشد.

 

کارشناس امور تغذیه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بیان کرد: همه اقدامات لازم را برای افزایش کیفیت تغذیه دانشجویان انجام دادیم و در صورت کوتاهی شرکت طرف قرارداد حتما برخورد قانونی خواهیم کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.