جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

برگزاری وبینار اخلاق حرفه ای در مامایی در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

ایرانشهر

دبیر کانون اخلاق حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: وبینار اخلاق حرفه ای در مامایی با حضور تهمینه صالحیان؛ استاد و عضو هیئت علمی رشته مامایی و مهرناز بامری استاد دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ویژه دانشجویان و کارکنان برگزار شد.

جلال پذیرش در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگی مفدا ایرانشهر اظهار کرد: این وبینار آموزشی و تخصصی با توجه به اهمیت جایگاه اخلاق در پزشکی به ویژه حرفه ای مامایی ویژه دانشجویان و کارکنان در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به همت کانون اخلاق حرفه ای برگزار شد.

وی افزود: تکریم بیمار و کمک به خانواده ها در مواقع بحرانی از ضروریات کاری و باید به این مسئله در حوزه های بهداشتی و درمانی توجه ویژه شود.

وی بیان کرد: رعایت اصول اخلاقی، یکی از مؤلفه‌های اصلی در حرفه مامایی می­ باشد که بر عملکرد شخصی، حرف ه­ای و عملکرد اجتماعی آنان تأثیر می­گذارد و از آن‌جایی که پایبندی و رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای، تیم مراقبت و درمان را متعهد و مسئولیت‌پذیر می‌کند.

وی گفت: در این وبینار آموزشی هم مباحث اخلاقی و تخصصی این حوزه بیان شد تا  باعث تقویت و رشد اجتماعی دانشجویان و کارکنان شود و این موضوع همیشه مورد اهمیت بین آنها باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.