جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵

برگزاری وبینار آموزشی مهارت های انجام زایمان در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

وبینار مهارت های زایمان در ایرانشهر

دبیر انجمن علمی مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: وبینار آموزشی مهارت های زایمان به همت انجمن علمی مامایی با مشارکت انجمن فوریت های پزشکی با هدف فراگیری و ارتقاء مهارت های لازم دانشجویان و کارکنان در انجام زایمان طبیعی برگزار شد.

مریم برهانزهی در گفت و گو با خبرنگار مفدا ایرانشهر بیان کرد: وبینار آموزشی مهارت های زایمان  با حضور دانشجویان وکارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به همت انجمن علمی مامایی با مشارکت انجمن فوریت های پزشکی باهدف فراگیری و کسب مهارت های لازم و بیشتر در انجام زایمان های طبیعی برای رشته های مامایی وفوریت های پزشکی انجام برگزار شد.

وی افزود: دراین وبینار، آموزش آناتومی دستگاه تناسلی و انجام اصولی مراحل مختلف قبل از زایمان و پس از زایمان و کنترل خونریزی های پس از آن که درمواردی باعث مرگ و میر مادری می شود بیان شد.

دبیر انجمن علمی مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر تصریج کرد: بیان این مباحث در زمان قبل از ورود دانشجوهای رشته مامایی و فوریت پزشکی درعرصه بالین باعث افزایش مهارت و آمادگی لازم دراین زمینه و مدیریت و کنترل شرایط انجام زایمان و عامل افزایش آگاهی در زمینه شرایط بحرانی در هنگام زایمان می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.