سه‌شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

نتایج بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلام شد

اختتامیه بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت به روایت تصویر

نتایج بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت (هدهد) در گروه‌های اساتید، دانشجویان و کارکنان در بخش‌های معارفی، ادبی، فناوری، آوایی، پژوهشی، ویژه و هنری اعلام شد.

به گزارش مفدا، مراسم اختتامیه بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد وزارت بهداشت صبح امروز دوم دی ماه در مرکز همایش‌های بین المللی رازی با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت، دکتر لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت، دکتر عاملی رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی و حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شد.

در این مراسم نتایج در هشت بخش و ۵۵ رشته به شرح زیر اعلام شد:

اسامی برگزیدگان بخش هنری و رتبه‌های آنها به شرح زیر است:

نام و نام خانوادگی رتبه نام گروه نام رشته
افسانه کجایی اول کارکنان و اساتید تابلوفرش
منیره صادقی جبلی اول دانشجویان تابلوفرش
فاطمه حسین صادقی دوم دانشجویان تابلوفرش
بی بی مریم سیدی راد دوم کارکنان و اساتید تابلوفرش
فاطمه زارع اول دانشجویان تذهیب
میلاد خانزاده اول کارکنان و اساتید تذهیب
مریم نورمحمدی چهارم دانشجویان تذهیب
مریم تهمتن چهارم مشترک کارکنان و اساتید تذهیب
سارا غلامی چهارم مشترک کارکنان و اساتید تذهیب
سمانه ابوالبشری دوم دانشجویان تذهیب
ندا محمدنژاد دوم کارکنان و اساتید تذهیب
سیده الهه حسینی سوم دانشجویان تذهیب
نفیسه قرآنی سوم کارکنان و اساتید تذهیب
حمیدرضا قهرمانی سوم دانشجویان طراحی پوستر
سیدامیر هاشمی شایسته تقدیر دانشجویان طراحی پوستر
احمد زراعتکار شایسته تقدیر دانشجویان طراحی پوستر
حامد بهزادی شایسته تقدیر کارکنان و اساتید طراحی پوستر
زهره خرم زاد شایسته تقدیر کارکنان و اساتید طراحی پوستر
اکرم  رجائی راد شایسته تقدیر کارکنان و اساتید طراحی پوستر
فاطمه هاشمی سوم کارکنان و اساتید طراحی پوستر
فاطمه امیری نیا اول دانشجویان طراحی پوستر
سپهر متانت دوم دانشجویان طراحی پوستر
انسیه وظیفه دوم کارکنان و اساتید طراحی پوستر
فرزاد پویان اول کارکنان و اساتید طراحی پوستر
امیرحسین یوسفی کیساری سوم دانشجویان عکاسی
حامد کوشکی شایسته تقدیر کارکنان و اساتید عکاسی
عرفان محمدشفیع شایسته تقدیر دانشجویان عکاسی
همدم ژوله دوم دانشجویان عکاسی
فائزه ریاض منتظر سوم کارکنان و اساتید عکاسی
علی عظیمی نژاد دوم کارکنان و اساتید عکاسی
سیدحسین میرشمسی اول کارکنان و اساتید عکاسی
سبحان بابا محمد اول دانشجویان عکاسی
سید اسماعیل حسین پور شایسته تقدیر کارکنان و اساتید فیلم کوتاه
بیژن دانشور شایسته تقدیر کارکنان و اساتید فیلم کوتاه
آرمین سرابی سوم دانشجویان فیلم کوتاه
محمدهادی مرادیان دوم دانشجویان فیلم کوتاه
حامد حیدری ذاکر دوم کارکنان و اساتید فیلم کوتاه
هادی مبارکی سوم کارکنان و اساتید فیلم کوتاه
همایون دوستی اول دانشجویان فیلم کوتاه
محسن جهانی اول کارکنان و اساتید فیلم کوتاه
عبدالرسول هنری دوم دانشجویان کلیپ
نیما شیرزادی اول دانشجویان کلیپ
فاطمه حسین بیگی سوم دانشجویان کلیپ
پروانه کاویانی اول کارکنان و اساتید معرق و منبت
بهزاد روزبه  اول دانشجویان معرق و منبت
کوثر باقر زاده چهارم دانشجویان معرق و منبت
فاطمه دهنو خلجی پنجم دانشجویان معرق و منبت
مجید فراهانی چهارم کارکنان و اساتید معرق و منبت
سید اقبال متولی باشی پنجم کارکنان و اساتید معرق و منبت
لطیف محمدی دوم  کارکنان و اساتید معرق و منبت
ابراهیم رحیمی سوم کارکنان و اساتید معرق و منبت
مهدی شکیبا دوم دانشجویان معرق و منبت
محمد فراهانی سوم  دانشجویان معرق و منبت
علی مردانی چهارم دانشجویان نستعلیق
محمدحسام (ایرج) امینی نسب پنجم دانشجویان نستعلیق
ابراهیم عابدی چهارم کارکنان و اساتید نستعلیق
نقی دشتی پنجم کارکنان و اساتید نستعلیق
سید نجف مسعودی دوم کارکنان و اساتید نستعلیق
بهروز زینل زاده تبریزی او ل مشترک کارکنان و اساتید نستعلیق
محمد ابراهیمیان سوم کارکنان و اساتید نستعلیق
وریا اسدی او ل مشترک کارکنان و اساتید نستعلیق
بابک نظری اول دانشجویان نستعلیق
سهیل باقری سوم دانشجویان نستعلیق
محمد حبیبی نیا دوم دانشجویان نستعلیق
صنوبر ایمانیان اول دانشجویان نسخ
مجید بانام  سوم مشترک کارکنان و اساتید نسخ
سعید نجف زاده سوم مشترک کارکنان و اساتید نسخ
سعید آهنگران دوم کارکنان و اساتید نسخ
سید قاسم حسینی اول کارکنان و اساتید نسخ
فرانک نصیری دوم دانشجویان نسخ
بهروز سلطانی اول کارکنان و اساتید نقاشی
محبوبه بخشایش نیا چهارم دانشجویان نقاشی
مریم روستا  پنجم دانشجویان نقاشی
کبری کرد لو چهارم کارکنان و اساتید نقاشی
زهره دلشادیان پنجم کارکنان و اساتید نقاشی
فاطمه چزگی  سوم دانشجویان نقاشی
مجید اعترافی اول دانشجویان نقاشی
ژرژ حراپد سوم کارکنان و اساتید نقاشی
علی حبیبی اردیزی دوم دانشجویان نقاشی
بتول ریاحی دوم کارکنان و اساتید نقاشی
امیرحسین مهارتی(مسافران) سوم مشترک دانشجویان نمایش
محمدحسین امیری مجد(یک طناب محکم) دوم دانشجویان نمایش
رادین اردلان(آن صدای گمشده) سوم مشترک دانشجویان نمایش

اسامی برگزیدگان بخش ویژه (سردار سلیمانی ) و رتبه‌های آنها به شرح زیر است:

نام و نام خانوادگی رتبه نام رشته
محمد قربانی آقبلاغی(سردار) اول اپلیکیشن
محمدسینا عابدزاده(سردار دلها) دوم اپلیکیشن
سیده زهره حسینی سوم داستان نویسی
سمانه جلالی دوم داستان نویسی
فاطمه فراهانی شایسته تقدیر داستان نویسی
سکینه کشتکار شایسته تقدیر داستان نویسی
نجات مهدیه شایسته تقدیر داستان نویسی
اعظم حسین پور شایسته تقدیر داستان نویسی
سید علی اصغر صائم کاشانی سوم شعر
میر کاظم سید اکبری اول شعر
مازیار اسدی دوم شعر
سیدیاسین قاضی شایسته تقدیر شعر
بهزاد بیگلی شایسته تقدیر شعر
اویس غفاری دوم کلیپ
محمدمهدی اوجی سوم کلیپ
محمدحسین خردل اول کلیپ
محمدرضا حسن شاهی شایسته تقدیر کلیپ
رضا راحمی شایسته تقدیر کلیپ
رضا حیدری سورشجانی سوم مقاله نویسی
رضا تاج آبادی شایسته تقدیر مقاله نویسی
علی صفدری شایسته تقدیر مقاله نویسی
زهرا ایازی شایسته تقدیر مقاله نویسی
محمد جمیری دوم مقاله نویسی

اسامی برگزیدگان بخش معارف اسلامی و رتبه‌های آنها به شرح زیر است:

نام و نام خانوادگی رتبه نام گروه نام رشته
مهرنوش کاویانی اول استاد احکام
طیبه صفی پور اول دانشجویان احکام
مینا عباسی اول کارکنان احکام
مهدی رفیعی دوم دانشجویان احکام
محبوبه طاهری دوم کارکنان احکام
زهرا رنجبر سوم استاد احکام
فاطمه شیوانی تذریجی سوم دانشجویان احکام
محبوبه بحرینی سوم کارکنان احکام
محمدکاظم رحیمی زارچی چهارم استاد احکام
رویا پیروی مینائی پنجم استاد احکام
فاطمه نوروزی چهارم دانشجویان احکام
زهرا اکبری پنجم دانشجویان احکام
سمیه منصورنیا چهارم کارکنان احکام
زهره ملکی پنجم کارکنان احکام
عقیل حبیبی دوم استاد احکام
رباب دهقانی دوم مشترک کارمند آشنایی با احادیث اهل بیت
فاطمه میرزایی دوم مشترک کارمند آشنایی با احادیث اهل بیت
نازنین زهرا مظلومیان دوم مشترک دانشجویان آشنایی با احادیث اهل بیت
زهرا رفیعی سوم دانشجویان آشنایی با احادیث اهل بیت
نجمه باقری اول مشترک کارمند آشنایی با احادیث اهل بیت
سمانه دهقان چهارم استاد آشنایی با احادیث اهل بیت
شکوفه چرم دوم مشترک دانشجویان آشنایی با احادیث اهل بیت
مهدی جلیلی چهارم مشترک دانشجویان آشنایی با احادیث اهل بیت
گیسو فرضعلی زاده چهارم مشترک دانشجویان آشنایی با احادیث اهل بیت
معصومه بدری چهارم مشترک دانشجویان آشنایی با احادیث اهل بیت
علی ترابی پنجم دانشجویان آشنایی با احادیث اهل بیت
احد قهرمانی چهارم مشترک کارمند آشنایی با احادیث اهل بیت
صفیه قمری چهارم مشترک کارمند آشنایی با احادیث اهل بیت
محترم ذبیحی چهارم مشترک کارمند آشنایی با احادیث اهل بیت
فاطمه کشاورزی پنجم کارمند آشنایی با احادیث اهل بیت
رؤیا اعظمی گیلان اول مشترک کارمند آشنایی با احادیث اهل بیت
مرضیه کارگر جهرمی اول مشترک استاد آشنایی با احادیث اهل بیت
نیما رزاقی اصل دوم استاد آشنایی با احادیث اهل بیت
محمد رشیدشیخ احمد سوم استاد آشنایی با احادیث اهل بیت
بهزاد حسینی سوم  کارمند آشنایی با احادیث اهل بیت
مهدی الهیان اول مشترک استاد آشنایی با احادیث اهل بیت
مهسا اسماعیلی اول دانشجویان آشنایی با احادیث اهل بیت
صبا صادقی دوم مشترک دانشجو آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
مریم عمیدی مظاهری اول استاد آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
فاطمه جعفری اول دانشجو آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
اکرم حیدری دوم مشترک استاد آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
زهره عرب سوم کارمند آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
فاطمه راحتی اول کارمند آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
الهه ناز پرهیزکار دوم مشترک استاد آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
مریم تهمتن دوم کارمند آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
راشین گیتی سوم استاد آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
لیلا رسول زاده سوم مشترک دانشجو آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
مریم ملائی سوم مشترک دانشجو آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
نگار اسماعیل زاده دوم مشترک دانشجو آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
علی محمدیان اردی پنجم استاد آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
بتول متقی چهارم کارمند آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
فاطمه سلطان صارمی نژاد پنجم کارمند آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
صدیقه فرضی اول استاد آشنایی با سیره معصومین (ع)
اسماء صابرماهانی دوم استاد آشنایی با سیره معصومین (ع)
زهره آهنگر دوم کارکنان آشنایی با سیره معصومین (ع)
محمد حسینی آشتیانی اول مشترک دانشجویان آشنایی با سیره معصومین (ع)
محمد ملکی سوم کارکنان آشنایی با سیره معصومین (ع)
حمید برقبانی دوم دانشجویان آشنایی با سیره معصومین (ع)
فاطمه محمدی اول کارکنان آشنایی با سیره معصومین (ع)
حمیدرضا تدین چهارم استاد آشنایی با سیره معصومین (ع)
منیره صادقی جبلی چهارم مشترک دانشجویان آشنایی با سیره معصومین (ع)
علیرضا فرهادی چهارم مشترک دانشجویان آشنایی با سیره معصومین (ع)
بتول فیروزی چهارم کارکنان آشنایی با سیره معصومین (ع)
زهرا دهقانی پنجم کارکنان آشنایی با سیره معصومین (ع)
محمود رجبی سوم استاد آشنایی با سیره معصومین (ع)
سپیده حسین زاده فهیم اول مشترک دانشجویان آشنایی با سیره معصومین (ع)
فاطمه چاپاری نیا اول مشترک دانشجویان آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه
فاطمه دررودی دوم کارمند آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه
افشان شرقی اول مشترک استاد آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه
ناهید عباسی خوش سیرت اول مشترک استاد آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه
فاطمه نواده خدادادی دوم مشترک دانشجویان آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه
صدیقه غیاثی اول مشترک کارمند آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه
اعظم حسینی نسب اول مشترک دانشجویان آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه
محمد شعبانی سوم دانشجویان آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه
مهدی زارعی دو م مشترک دانشجویان آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه
جعفر زارعی زاده سوم استاد آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه
محمدرضا نواده خدادادی اول مشترک کارمند آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه
نرگس شجاعی سوم کارمند آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه
رضا قوابش چهارم کارمند آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه
مریم زمانیان دوم استاد آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه
مصطفی مومنی دوم استاد آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه
فاطمه شفیعی اول استاد آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه
مریم سعیدی مفرد سوم دانشجویان آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه
الهام اسکندری شهرکی دوم کارمند آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه
سیده زهرا حسینی اول مشترک دانشجویان آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه
طیبه زینلی سوم استاد آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه
مریم ذاکری اول مشترک دانشجویان آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه
هانیه فیروزآبادی اول کارمند آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه
بهاره باغچی چهارم مشترک استاد آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه
الهام صفرزاده چهارم مشترک استاد آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه
مرضیه زارع چهارم دانشجویان آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه
ستاره عموزاده پاپکیاده دوم دانشجویان آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه
عیسی کریمی سوم کارمند آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه
محبوبه چمبری چهارم کارمند آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه
محجوبه اشتری ماهیانی پنجم کارمند آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه
پرستو نامدار دوم مشترک استاد پرسمان معارفی
سیدعلیرضا طلایی سوم استاد پرسمان معارفی
سیده فاطمه مظفرپور خوشرودی اول کارمند پرسمان معارفی
آمنه عسگری زاده سوم کارمند پرسمان معارفی
زهرا رجب زاده سوم مشترک دانشجویان پرسمان معارفی
محمد سیف آبادی دوم مشترک دانشجویان پرسمان معارفی
محسن دروگر جهرمی دوم کارمند پرسمان معارفی
طیبه راستگو اول استاد پرسمان معارفی
مهدیه صبوری نسب سوم مشترک دانشجویان پرسمان معارفی
شادیه محمدی چهارم استاد پرسمان معارفی
مژگان جمالپور چهارم مشترک کارمند پرسمان معارفی
نجمه دهش چهارم مشترک کارمند پرسمان معارفی
امیرمحمد صاقی اول دانشجویان پرسمان معارفی
عباس محمدی دوم مشترک استاد پرسمان معارفی
حسین پورحسین میری دوم مشترک دانشجویان پرسمان معارفی
زهرا سرخوش اول کارمند حفظ موضوعی قران کریم
علی حسین ثابت سوم استاد حفظ موضوعی قران کریم
مریم مرادنژاد سوم کارمند حفظ موضوعی قران کریم
علیرضا مولازاده اول استاد حفظ موضوعی قران کریم
فریده زنده بودی دوم کارمند حفظ موضوعی قران کریم
آتنا رحیمی دوم استاد حفظ موضوعی قران کریم
فائزه صالحی اول دانشجو حفظ موضوعی قران کریم
فاطمه قائمی پناهیان پنجم دانشجویان حفظ موضوعی قران کریم
طیبه ایلاقی نژاد چهارم استاد حفظ موضوعی قران کریم
حسین عماد ممتاز پنجم استاد حفظ موضوعی قران کریم
زهرا سادات محسنی بجستانی چهارم مشترک دانشجویان حفظ موضوعی قران کریم
فاطمه زهرا ندافی چهارم مشترک دانشجویان حفظ موضوعی قران کریم
ریحانه وقوفی دوم دانشجو حفظ موضوعی قران کریم
مریم محمدی چهارم کارمند حفظ موضوعی قران کریم
عاطفه رعایت پنجم کارمند حفظ موضوعی قران کریم
ملیکا تاج الدین سوم دانشجو حفظ موضوعی قران کریم
نرگس صدری ا ول مشترک دانشجویان سبک زندگی قرآنی
سمانه مصدق نیشابوری سوم مشترک کارمند سبک زندگی قرآنی
مریم عبداللهی ا ول مشترک دانشجویان سبک زندگی قرآنی
علی معظمی گودرزی دوم مشترک استاد سبک زندگی قرآنی
امین راه پیما سوم استاد سبک زندگی قرآنی
ملیحه بیانی فرد سوم مشترک کارمند سبک زندگی قرآنی
رقیه خدائی اول مشترک کارمند سبک زندگی قرآنی
زهرا محبوب دوم مشترک کارمند سبک زندگی قرآنی
فاطمه مجیر اردکانی دوم مشترک کارمند سبک زندگی قرآنی
فرناز رفیعی سوم مشترک دانشجویان سبک زندگی قرآنی
سیدمحمدمسعود موسوی دوم دانشجویان سبک زندگی قرآنی
علیرضا محمدی سوم مشترک دانشجویان سبک زندگی قرآنی
لیلا زارع اول مشترک کارمند سبک زندگی قرآنی
زهرا خیالی اول استاد سبک زندگی قرآنی
نازیلا فرین چهارم استاد سبک زندگی قرآنی
کریم جعفری کفاش دوم مشترک استاد سبک زندگی قرآنی
فاطمه احمدی متمایل دوم استاد نماز
سمیه نجفی اول کارکنان نماز
سمانه حسین آبادی سوم کارکنان نماز
سودا قرداشخانی اول دانشجویان نماز
فائزه استوار سوم دانشجویان نماز
آزاده بشیری سوم استاد نماز
ندا جمالی مقدم اول استاد نماز
منا عیدانی دوم دانشجویان نماز
مهرناز مرادی نژاد چهارم استاد نماز
افسانه رئیسی فر پنجم استاد نماز
مهدی رستکار مقدم مرخرامان چهارم دانشجویان نماز
فروغ انصاری پنجم دانشجویان نماز
رضا میرزایی چهارم کارکنان نماز
فریبا صالحی پنجم مشترک کارکنان نماز
سمیه شیرکش پنجم مشترک کارکنان نماز
تقی رحمانی دوم کارکنان نماز

اسامی برگزیدگان بخش فناوری و رتبه‌های آنها به شرح زیر است:

نام و نام خانوادگی رتبه نام گروه نام رشته
مهدی فیضی زاده(نهج البلاغه) اول کارکنان و اساتید اپلیکیشن
هاتف کریمی(همیار عشق) دوم مشترک دانشجویان اپلیکیشن
امیر غفاری (ثمرات) سوم مشترک دانشجویان اپلیکیشن
محمد قربانی آقبلاغی(خیمه گاه) سوم مشترک دانشجویان اپلیکیشن
حسین سلطانپور(نغمه بیات) دوم مشترک دانشجویان اپلیکیشن
رضوان شکربیگی(مادریاراسلامی) اول دانشجویان اپلیکیشن
زینب آسایشی(طبیب دوار) شایسته تقدیر دانشجویان کانال های مجازی قرآنی
خدیجه برات محمودی (همگام با حفظ قرآن کریم) اول مشترک دانشجویان کانال های مجازی قرآنی
زهرا استخر(درپناه قرآن و عترت) اول مشترک دانشجویان کانال های مجازی قرآنی
علی نورانیان (حوالی دوست) دوم مشترک دانشجویان کانال های مجازی قرآنی
عطیه عبدالجوادی (حفظ آسان قرآن) دوم مشترک دانشجویان کانال های مجازی قرآنی
محمد ملکی (کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد) سوم مشترک دانشجویان کانال های مجازی قرآنی
فاطمه شیرغلامی(انتظار و دیگر هیچ) سوم مشترک دانشجویان کانال های مجازی قرآنی
محمد عباسی(ربی الله) دوم مشترک دانشجویان کانال های مجازی قرآنی
رسول قاسمی(ثقلین(قرآن و عترت)) اول کارکنان و اساتید کانال های مجازی قرآنی
آذین نوریان (استوری نماز) شایسته تقدیر کارکنان و اساتید نرم افزارهای قرآنی
اکرم رجائی راد (مهر رضوی) شایسته تقدیر کارکنان و اساتید نرم افزارهای قرآنی

اسامی برگزیدگان بخش پژوهشی و رتبه‌های آنها به شرح زیر است:

نام و نام خانوادگی رتبه نام گروه نام رشته
مریم کامکاری شایسته تقدیر کارکنان بررسی و نقد کتاب
زهراالسادات اسلامی شایسته تقدیر کارکنان بررسی و نقد کتاب
سیدابراهیم هاشم ورزی شایسته تقدیر کارکنان بررسی و نقد کتاب
صدیقه مقدم فر شایسته تقدیر کارکنان بررسی و نقد کتاب
زهرا چراغی دوم دانشجویان بررسی و نقد کتاب
فریبا عباسی اول دانشجویان بررسی و نقد کتاب
فریبا پناهیان سوم دانشجویان بررسی و نقد کتاب
میترا کولیوند شایسته تقدیر اساتید بررسی و نقد کتاب
نجمه نامدار شایسته تقدیر اساتید بررسی و نقد کتاب
فتانه قدیریان بهارانچی شایسته تقدیر اساتید بررسی و نقد کتاب
زهره السادات میرمقتدایی دوم اساتید بررسی و نقد کتاب
محمود محمودی سوم مشترک کارکنان تالیف کتاب
حسین وش دوم کارکنان تالیف کتاب
سجاد اسحاقی مسکونی سوم مشترک کارکنان تالیف کتاب
مریم خشیج سوم دانشجویان تالیف کتاب
هادی علیمردای شایسته تقدیر دانشجویان تالیف کتاب
محمد شمس الدین دیانی تیلکی دوم اساتید تالیف کتاب
مرضیه مومن نسب دوم اساتید تالیف کتاب
فریده ظفری زنگنه اول اساتید تالیف کتاب
مریم شعبانی شایسته تقدیر کارکنان تلخیص کتاب
لیلاالسادات ابوالفتحی شایسته تقدیر کارکنان تلخیص کتاب
نرگس توکل سوم کارکنان تلخیص کتاب
مریم احمدی اول کارکنان تلخیص کتاب
فاطمه سلحشور دوم کارکنان تلخیص کتاب
علی قلی پور شایسته تقدیر دانشجویان تلخیص کتاب
مریم غلامی شایسته تقدیر دانشجویان تلخیص کتاب
زهرا ابراهیمی سوم دانشجویان تلخیص کتاب
حسین محمدیان اول دانشجویان تلخیص کتاب
زهرا ملارسولی دوم دانشجویان تلخیص کتاب
ساناز محمودیان دوم مشترک اساتید تلخیص کتاب
محسن سوائی شایسته تقدیر اساتید تلخیص کتاب
زهرا خیالی اول اساتید تلخیص کتاب
زینب غلام نیا دوم مشترک اساتید تلخیص کتاب
راژان چهره سوم اساتید تلخیص کتاب
کیمیا الیاسی سوم کارکنان مقاله نویسی
ابوالفضل شکوهی اول کارکنان مقاله نویسی
رامین رضاپور شایسته تقدیر دانشجویان مقاله نویسی
فرشاد تیموری شایسته تقدیر دانشجویان مقاله نویسی
محمد دهقانی اول دانشجویان مقاله نویسی
زهرا بیات دوم دانشجویان مقاله نویسی
پروانه عسگری سوم دانشجویان مقاله نویسی
عسگر آرمون اول اساتید مقاله نویسی
مریم قائمی امیدی شایسته تقدیر اساتید مقاله نویسی
سمیه مولایی شایسته تقدیر اساتید مقاله نویسی
عبدالله غلامی سوم اساتید مقاله نویسی
سیامک صندوقچیان دوم اساتید مقاله نویسی

اسامی برگزیدگان بخش آوایی و رتبه‌های آنها به شرح زیر است:

نام و نام خانوادگی رتبه نام گروه نام رشته
جعفر پورصمدی شایسته تقدیر استاد اذان
مهدی سعادتی‌کیا سوم کارمند اذان
ذوالفقار سباتی سوم دانشجویان اذان
شهرام صادقی دوم استاد اذان
عدنان مومنین دوم کارمند اذان
علی حکیم‌زاده دوم دانشجویان اذان
محمدرضا حق‌شناس اول کارمند اذان
علی سلمان‌نژاد اول دانشجویان اذان
مهدی ظاهری‌نیکو سوم دانشجویان آیین سخنوری
مریم مسرور سوم کارمند آیین سخنوری
بهاره شاهسونی سوم دانشجویان آیین سخنوری
آزیتا جابری سوم استاد آیین سخنوری
سیدعلی مرد سوم استاد آیین سخنوری
نقی دشتی  سوم کارمند آیین سخنوری
محمد ذوالعدل دوم استاد آیین سخنوری
سیدموسی فرهانیان دوم کارمند آیین سخنوری
لاله فانی‌صابری دوم استاد آیین سخنوری
حسام دولت‌آبادی دوم دانشجویان آیین سخنوری
فریبا خانی‌پور دوم کارمند آیین سخنوری
زهرا بیات دوم دانشجویان آیین سخنوری
حمید راستی اول دانشجویان آیین سخنوری
محمد نامی اول استاد آیین سخنوری
سمیه رضایی اول دانشجویان آیین سخنوری
آرزو فلاحی اول استاد آیین سخنوری
محمدحسین مهدی‌پور اول کارمند آیین سخنوری
فاطمه اکرمی اول کارمند آیین سخنوری
محمد محبی سوم دانشجویان ترجمه‌خوانی
کوثر کیائی‌رضاقلی سوم دانشجویان ترجمه‌خوانی
سارا عبداللهی سوم استاد ترجمه‌خوانی
محسن زارعی سوم استاد ترجمه‌خوانی
حمیدرضا پورحسینی  سوم کارمند ترجمه‌خوانی
محدثه خیرآبادی سوم کارمند ترجمه‌خوانی
ثارالله شجاعی دوم استاد ترجمه‌خوانی
سیدمحمد محمدی دوم کارمند ترجمه‌خوانی
زهرا نصراللهی دوم استاد ترجمه‌خوانی
خدیجه مداح‌علی دوم کارمند ترجمه‌خوانی
احمد علمی‌مقدم دوم دانشجویان ترجمه‌خوانی
هانیه معصومی دوم دانشجویان ترجمه‌خوانی
حامد یوسفی اول کارمند ترجمه‌خوانی
محمدحسین نیکنام اول استاد ترجمه‌خوانی
شیوا شهبازنیا اول دانشجویان ترجمه‌خوانی
مرضیه اکبرزاده اول استاد ترجمه‌خوانی
محمدرسول فتحی اول دانشجویان ترجمه‌خوانی
میترا امیری اول کارمند ترجمه‌خوانی
عبدالباسط جعفربای دوم کارمند حفظ ۱۰ جزء
محبوبه دهشیبی شایسته تقدیر دانشجویان حفظ ۱۰ جزء 
زهرا تقی‌پور شایسته تقدیر دانشجویان حفظ ۱۰ جزء 
سمانه بزرگی سوم کارمند حفظ ۱۰ جزء 
علیرضا محمدی سوم دانشجویان حفظ ۱۰ جزء 
سیدمسلم محسنی سوم کارمند حفظ ۱۰ جزء 
الهه شعبانی سوم دانشجویان حفظ ۱۰ جزء 
مرجان میرحسینی دوم دانشجویان حفظ ۱۰ جزء 
حسین سلطانپور دوم دانشجویان حفظ ۱۰ جزء 
سمیه دهقان‌بنادکوکی دوم استاد حفظ ۱۰ جزء 
فرشته ابراهیمی دوم کارمند حفظ ۱۰ جزء 
مینا اسحاقیان اول دانشجویان حفظ ۱۰ جزء 
عبدالله رسولی‌زاده  اول کارمند حفظ ۱۰ جزء 
حجت عبادعسکری اول استاد حفظ ۱۰ جزء 
محمدحسین رضایی اول دانشجویان حفظ ۱۰ جزء 
فاطمه ابراهیمی اول کارمند حفظ ۱۰ جزء 
ام‌الهدی کاوه اول استاد حفظ ۱۰ جزء 
حمیده کوزه‌گر دوم کارمند حفظ ۲۰ جزء
غزاله کردلو دوم دانشجویان حفظ ۲۰ جزء
محمدمهدی ظهوری سوم دانشجویان حفظ ۲۰ جزء 
مریم زاهدی سوم دانشجویان حفظ ۲۰ جزء 
معصومه عزیزی  سوم کارمند حفظ ۲۰ جزء 
مهدی شریف‌زاده دوم استاد حفظ ۲۰ جزء 
محمد داودفلاحی دوم دانشجویان حفظ ۲۰ جزء 
کمیل هادی‌پور اول دانشجویان حفظ ۲۰ جزء 
علی زاهدی اول کارمند حفظ ۲۰ جزء 
محمدرضا فصیحی‌پور اول استاد حفظ ۲۰ جزء 
مهدیه شکوری اول دانشجویان حفظ ۲۰ جزء 
زهراسادات اسلامی اول کارمند حفظ ۲۰ جزء 
روح‌الله متینی سوم مشترک کارمند حفظ ۵ جزء
محمدصادق قاسمی دوم کارمند حفظ ۵ جزء
مهدی مهدیزاده اول کارمند حفظ ۵ جزء
محمد حافظی‌راد اول دانشجویان حفظ ۵ جزء
مهدی نادری سوم مشترک کارمند حفظ ۵ جزء 
موهبت شیوخی سوم استاد حفظ ۵ جزء 
مهدیه اشرفی سوم کارمند حفظ ۵ جزء 
فاطمه تنها سوم دانشجویان حفظ ۵ جزء 
محمدمهدی زارع زاده سوم دانشجویان حفظ ۵ جزء 
مریم عزیزی دوم استاد حفظ ۵ جزء 
سارا مرادی دوم کارمند حفظ ۵ جزء 
محسن رضایی‌آدریانی دوم استاد حفظ ۵ جزء 
مجتبی مهجور دوم دانشجویان حفظ ۵ جزء 
اطهره شمسی‌زاده دوم دانشجویان حفظ ۵ جزء 
الهام همتی‌فر اول کارمند حفظ ۵ جزء 
جلیل نجاتی  اول استاد حفظ ۵ جزء 
لیلا شکری‌زاده اول استاد حفظ ۵ جزء 
زهرا فلاح اول دانشجویان حفظ ۵ جزء 
منصوره یوسفی سوم استاد حفظ کُل
فهیمه نمازی سوم کارمند حفظ کُل
رها مرسلی  سوم دانشجویان حفظ کُل
فاطمه‌سادات حسینی دوم کارمند حفظ کُل
مینا صلواتی دوم استاد حفظ کُل
مهدیه ابوالحسنی دوم دانشجویان حفظ کُل
فاطمه عابدینی اول دانشجویان حفظ کُل
زینب آذرخشی‌ریحانی اول کارمند حفظ کُل
عبدالاحد دادی سوم کارمند حفظ کل
حسین مهدی‌زاده‌زارنجی سوم دانشجویان حفظ کل
محمدامین میرزاخانپور دوم دانشجویان حفظ کل
مهدی رجبی دوم استاد حفظ کل
سیدامیرسینا عالم‌زاده دوم کارمند حفظ کل
علی زارع اول استاد حفظ کل
حسام فیوضی اول دانشجویان حفظ کل
خالد روئین‌اهلی اول کارمند حفظ کل
یگانه بیابانی سوم کارمند دعا و مناجات‌خوانی
سیدمحمود هاشمی سوم کارمند دعا و مناجات‌خوانی
مجید دریایی سوم استاد دعا و مناجات‌خوانی
سیداحمد حسینی‌میرمحمدی سوم دانشجویان دعا و مناجات‌خوانی
امیرحسین مبارکی دوم دانشجویان دعا و مناجات‌خوانی
فاضل محمدی‌مقدم دوم استاد دعا و مناجات‌خوانی
مریم امیدی دوم کارمند دعا و مناجات‌خوانی
حسن مظفری دوم کارمند دعا و مناجات‌خوانی
عمار قلی‌پور  اول کارمند دعا و مناجات‌خوانی
حمیده‌خاتون هلال‌بحر اول کارمند دعا و مناجات‌خوانی
مرتضی رضایی اول دانشجویان دعا و مناجات‌خوانی
محمدحسین احمدی اول استاد دعا و مناجات‌خوانی
فخرالدین شریعتمداری شایسته تقدیر استاد قرائت تحقیق
محسن ورمزیار سوم  استاد قرائت تحقیق
محمدجواد برخورداری سوم دانشجویان قرائت تحقیق
وحید کرمی سوم کارمند قرائت تحقیق
منا محمدزاده سوم دانشجویان قرائت تحقیق
نجمه امیری سوم کارمند قرائت تحقیق
مهدی غلامی‌مقدم دوم استاد قرائت تحقیق
حسناسادات زمانی دوم کارمند قرائت تحقیق
علیرضا امانی  دوم دانشجویان قرائت تحقیق
یوسف قنبری دوم کارمند قرائت تحقیق
سیما خلیلی دوم دانشجویان قرائت تحقیق
مهدی مهدوی‌پناه اول مشترک استاد قرائت تحقیق
صمد ندری اول مشترک استاد قرائت تحقیق
محمد اسمعیلی  اول کارمند قرائت تحقیق
سیدپارسا انگشتان اول دانشجویان قرائت تحقیق
فاطمه‌زهرا ندافی اول دانشجویان قرائت تحقیق
فاطمه نبی‌زاده سوم دانشجویان قرائت ترتیل
پریسا احسانی‌مهر سوم کارمند قرائت ترتیل
امیرحسین عباسی سوم دانشجویان قرائت ترتیل
مصطفی شیخ الطائفه سوم استاد قرائت ترتیل
عادل حمودی سوم کارمند قرائت ترتیل
نعیمه مجیدی سوم استاد قرائت ترتیل
سیدرضی سلیم‌بهرامی دوم دانشجویان قرائت ترتیل
کاظم صمدی دوم استاد قرائت ترتیل
سپیده مختاری دوم استاد قرائت ترتیل
عفیفه سواعدی دوم دانشجویان قرائت ترتیل
فاطمه العارضی دوم کارمند قرائت ترتیل
سجاد علیپور دوم کارمند قرائت ترتیل
محدثه مومنی اول کارمند قرائت ترتیل
محمدرضا فتوحی اول دانشجویان قرائت ترتیل
الناز همتی  اول دانشجویان قرائت ترتیل
عبدالله محمدی‌نژاد اول کارمند قرائت ترتیل
محمدامین بهرامی اول استاد قرائت ترتیل
راحله فرحزادی اول استاد قرائت ترتیل
دکترمصطفی صولتی(الغدیر) سوم کارکنان همخوانی و تواشیح
ذوالفقار سباتی (ثامن الائمه) دوم دانشجویان همخوانی و تواشیح
مجتبی عباسی(بقیت ا..) دوم کارکنان همخوانی و تواشیح

اسامی برگزیدگان بخش ادبی و رتبه‌های آنها به شرح زیر است:

نام و نام خانوادگی رتبه نام گروه نام رشته
الهه خوانین زاده سوم مشترک دانشجویان داستان نویسی
مریم محمدی سوم مشترک دانشجویان داستان نویسی
سمیه علی نژاد شایسته تقدیر کارکنان و اساتید داستان نویسی
مهدی ناظری شایسته تقدیر کارکنان و اساتید داستان نویسی
حسین حسن پور خادمی شایسته تقدیر دانشجویان داستان نویسی
سحر توکلی سوم کارکنان و اساتید داستان نویسی
فرید مریخی دوم دانشجویان داستان نویسی
عظیم مرادی اول دانشجویان شعر کلاسیک
فاطمه مرادی دوم کارکنان و اساتید شعر کلاسیک
محمد ملکی دوم دانشجویان شعر کلاسیک
دکتر سید علی انجو سوم کارکنان و اساتید شعر کلاسیک
علیرضا لاری زارج شایسته تقدیر دانشجویان شعر کلاسیک
حامد مرادی شایسته تقدیر کارکنان و اساتید شعر کلاسیک
الهه افروزی سوم دانشجویان شعر کلاسیک
علیرضا رجبعلی زاده کاشانی  اول کارکنان و اساتید شعر کلاسیک
مژگان مشرفی سوم دانشجویان شعر نو
فاطمه زهرا هاشمی دوم دانشجویان شعر نو
بهناز دیندامال اول دانشجویان شعر نو
فرانک گلدسته اول کارکنان و اساتید شعرنو
رقیه کاظمی اول کارکنان و اساتید فیلمنامه نویسی
دکتر لیلا الیاسی دوم کارکنان و اساتید فیلمنامه نویسی
حامد حیدری ذاکر سوم کارکنان و اساتید فیلمنامه نویسی
محمدباقر بهمنیار سوم مشترک دانشجویان فیلمنامه نویسی
فاطمه رضایی افخم اول دانشجویان فیلمنامه نویسی
سجاد رنجبر سوم مشترک دانشجویان فیلمنامه نویسی
مرضیه آزدیان شایسته تقدیر کارکنان و اساتید فیلمنامه نویسی
فرهاد لباسی دوم کارکنان و اساتید نمایشنامه نویسی
یحیی احمدی سوم کارکنان و اساتید نمایشنامه نویسی
محمدحسین محمدی نژاد سوم مشترک دانشجویان نمایشنامه نویسی
مجید نظری عمرو آبادی سوم مشترک دانشجویان نمایشنامه نویسی
سیده زهرا دهقانی شایسته تقدیر دانشجویان نمایشنامه نویسی
پریساعباسی اول کارکنان و اساتید نمایشنامه نویسی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.