یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷

برای اولین بار در استان خوزستان؛

دوره آموزشی کنشگران دانشجو با عنوان "ایران ۱۴۳۵ "توسط انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد

د ع پ دزفول

برای اولین بار در استان خوزستان ، رویداد کنشگران دانشجو با عنوان "ایران ۱۴۳۵ " به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد.

به گزارش مفدا دزفول، برای اولین بار در استان خوزستان ، رویداد کنشگران دانشجو با عنوان "ایران ۱۴۳۵ " به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد.

این دوره ی آموزشی با هدف تربیت و نخبه پروری دانشجویان در حوزه ی نقش آفرینی در نظام سلامت کشور ، با حضور ۱۸ نفر از دانشجویان از دانشگاه های علوم پزشکی دزفول ، فسا و بوشهر در تاریخ ۲۶ ، ۲۷ و ۲۸ آذر ماه به صورت مجازی و باحضور اساتید مطرح کشوری از جمله استاد پیمان قصری ، مسئول قرارگاه شهید احمدی روشن و دکتر حسین شمالی ، داروساز و پژوهشگر حوزه ی سلامت برگزار شد.

دروه با سرفصل های "آموزش جنگ اقتصادی" ، "چگونگی مسئله یابی" ،‌ "بررسی نظام سلامت ایران"، "توئیت و پیامک در ۳ روز متوالی برگزار شد.

این دوره که به صورت فعالیت محور و در قالب مسابقه بوده است ، در روز دوم ،دانشجویان در گروه های ۳ نفره به ارائه ی فعالیت های خود و مسئله یابی های حوزه ی بهداشت و درمان پرداختند و در روز سوم ، توئیت و پیامک نسبت به مسئله ی خود ، خطاب به مسئولین ، یادداشت کردند.

 در پایان با نمره گذاری گروه ها، گروه برتر مشخص شد و جوایزی به آنها اهدا خواهد شد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.