سه‌شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷

درخشش کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

قران و عترت ایرانشهر

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: سه نفر از کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت موفق به کسب 2عنوان اول و یک مقام سوم شدند.

تهمینه صالحیان در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی مفدا ایرانشهر بیان کرد: امسال در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت سه نفر از کارکنان و یک نفر از دانشجویان در رشته های قرائت و حفظ قرآن شرکت کردند که سه نفر از آنها موفق به کسب مقام در این دوره از مسابقات شدند.

 

وی افزود: در رشته قرائت قرآن به روش ترتیل، عبدالله محمدی نژاد در بخش کارکنان مقام اول، در رشته حفظ کل، عبدالاحد دادی قاری و حافظ روشندل مقام سوم در بخش کارکنان و عبدالله رسولی زاده در بخش دانشجویان در رشته حفظ 10 جزء قرآن مقام اول را کسب کردند.

وی اظهار کرد: امسال با توجه به شرایط بیماری کرونا مسابقات به صورت مجازی و آنلاین و ارسال فیلم برگزار شد.

 

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: سال گذشته هم در دوره قبلی مسابقات ما موفق به کسب مقام های اول و سوم در رشته حفظ کل و جزء قرآن کریم بودیم.

 

صالحیان بیان کرد: قرآن کریم به عنوان کتاب آسمانی و معجزه جاوید پیامبر اسلام (ص)، کتاب هدایت بشر به سر منزل مقصود است و کلیات برنامه های زندگی بشر است که اگر خوب از این کتاب شریف و برنامه های آن در زندگی خود استفاده کنیم قطعاً محیطی سرشار از صفا و صمیمیت خواهیم داشت.

 

وی تاکید کرد: با قرآن هم سعادت دنیوی  و هم به سعادت اخروی که هدف نهایی همه ماست خواهیم رسید.

 

وی خاطر نشان کرد: معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با همکاری و مشارکت کانون دانشجویی قرآن و عترت، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و بخش قرآن و عترت معاونت همواره برنامه های متنوع و متفاوتی را برای آموزش، ترویج و گسترش مفاهیم قرآنی در دانشگاه ویزه اساتید، کارکنان و دانشجویان برگزار می کند.

 

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اذعان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و مجازی بودن کلاسها و برنامه اما معاونت فرهنگی و دانشجویی از ابتدای این ترم تحصیلی وبینارهای مجازی متفاوتی در حوزه قرآن برگزار کرده است تا این چراغ روشن زندگی همیشه پرنور و استوار بماند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.