شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰

معاونت آموزش،تحقیقات و فناوری ؛

سومین نشست اتاق فکر کمیته آموزش پاسخگو دانشگاه علوم پزشکی دزفول

د ع پ دزفول

سومین نشست اعضاء اتاق فکر کمیته آموزش پاسخگو دانشگاه علوم پزشکی دزفول در سالن معاونت آموزشی برگزار شد.

به گزارش مفدا دزفول، سومین نشست اعضاء اتاق فکر کمیته آموزش پاسخگو دانشگاه علوم پزشکی دزفول در سالن معاونت آموزشی برگزار شد.

این نشست با حضور "دکتر علی قمیشی "ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول در روز یکشنبه ۱۴ دیماه و با شرکت کلیه اعضاء برگزار گردید.

 اتاق فکر دانشگاه در راستای فعالیت های کمیته آموزش پاسخگو مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه(EDC) از ابتدای سال ۹۹ با هدف بررسی نقاط ضعف ، فرصت ها و تهدیدهای حوزه آموزش و افزایش ارتقاء کیفیت آموزشی دانشگاه و دستیابی به نیاز های سلامت جامعه تشکیل گردیده است.

"دکتر قمیشی" ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول ضمن خرسندی از عملکرد حوزه آموزش دانشگاه اظهار داشت : یکی از تخصصی ترین حوزه هایی که می باید اهل فن حوزه تعلیم و تربیت در آن اهتمام جدی داشته باشند ، حوزه آموزش و پژوهش دانشگاه است، و این مهم در بستر اتاق فکر کمیته آموزش معاونت آموزش،تحقیقات و فناوری دانشگاه فراهم گردیده است. 

در این نشست موضوع ارائه راهکارها و پیشنهادات در خصوص کسب آمادگی و مواجه زودهنگام دانشجویان با عرصه بالین، بررسی نحوه برگزاری آزمون های جامع و تحلیل و بررسی کتاب زرد و افزودن رشته های تخصصی به حیطه آموزش دانشگاه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

در ابتدای این جلسه ی ۳ ساعته "دکتر میثم مردسلطانی" معاون آموزش، تحقیقات و فناوری دانشگاه به ارائه گزارشی در خصوص شرایط آموزش مجازی و اقدامات انجام گرفته جهت ارتقاء آموزش مطالبی را ارائه نمود.

در ادامه "خانم کاظمی" مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی، گزارشی در خصوص کتاب زرد و ارائه رشته های تخصصی پیشنهادی به دانشگاه علوم پزشکی دزفول مطالبی را ذکر نمود.

در ادامه این جلسه اساتید اتاق فکر با بهره گیری از حضور ریاست دانشگاه به ارائه نقاط ضعف و راهکاری اصلاحی جهت ارتقاء آموزش برای دانشجویان رشته ها پزشکی ، پرستاری و پیراپزشکی پرداختند.

در انتهای جلسه "دکتر حیدری مقدم" دبیر بسته های تحول و نوآوری در خصوص نحوه برگزاری آزمون های جامع از اساتید نظر سنجی و پس از دریافت نظرات و پیشنهادات اساتید، دستوالعمل برگزاری آزمون ها ترسیم و مورد تصویب اساتید اتاق فکر قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.