شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱

مسئول دبیرخانه جشنواره قرآنی هدهد علوم پزشکی آبادان گفت؛

با تعطیلی دانشکده در ثبت نام با مشکلات عدیده ای رو به رو بودیم، ولی نتایج کسب شده رضایت بخش بود

آبادان

مسئول دبیرخانه قرآنی بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشکده علوم پزشکی آبادان در گفتگو با خبرنگار مفدا آبادان گفت: با وجود شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشکده ولی با استقبال بالای دانشجویان جهت شرکت در این جشنواره روبرو شد و مقام های کسب شده رضایت بخش بود.

خانم عاطفه لفته ئی مسئول دبیرخانه بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشکده علوم پزشکی آبادان در گفتگو با خبرنگار مفدا آبادان گفت: در این جشنواره ۳۰۳ نفر در سایت جشنواره شرکت کردند. از این تعداد ۲۵۲ نفر دانشجویان، ۴۱ نفر کارکنان و ۱۰ نفر اساتید در رشته های مختلف آوایی، ادبی، پژوهشی، کتبی، هنری ثبت نام شدند. از این تعداد ۱۳اثر به مرحله سراسری راه یافتند در ادامه خانم لفته ئی اظهار کرد: گروه تواشیح ثامن الائمه (ع)، گروه تواشیح بقیه الله(عج)، ترتیل کارکنان یک نفر، ترتیل دانشجویان دو نفر، دعا و مناجات‌خوانی یک نفر کارکنان، ترجمه خوانی کارکنان یک نفر، تحقیق کارکنان یک نفر، شعر کلاسیک یک نفر کارکنان، کلیپ دانشجویان یک نفر، اذان کارکنان یک نفر، اذان دانشجویان یک نفر، حفظ ۵جزء کارکنان یک نفر، که در مقایسه با جشنواره سابق، که ۹ اثر وارد این مرحله شده بودند رشد قابل توجهی داشته است.

ایشان خاطر نشان کرد: بعد از رقابت این آثار با سایر دانشگاههای علوم پزشکی کشور، ۷ اثر از دانشکده علوم پزشکی آبادان برترین مقام های جشنواره را کسب نموده ودر مقایسه با جشنواره سابق که ۵ اثر حائز رتبه شدند باز هم دانشکده در این مرحله رشد قابل ملاحظه ای داشته است.

لفته ئی در ادامه افزود: مقام های کسب شده به شرح زیر می باشند:

گروه تواشیح ثامن الائمه دانشجویان برترین رتبه جشنواره

 گروه تواشیح بقیه الله کارکنان برترین رتبه جشنواره

نیما شیرزادی رتبه اول کلیپ دانشجویان

عدنان مومنین رتبه دوم اذان کارکنان 

ذوالفقار سباتی رتبه سوم اذان دانشجویان

 عادل حمودی رتبه سوم ترتیل کارکنان

حامد مرادی از کارکنان رشته شعر کلاسیک شایسته تقدیر

وی بیان کرد: جشنواره امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا کاملا غیر حضوری برگزار شد. اختتامیه این جشنواره با حضور وزیر بهداشت دوم دی ماه در تهران برگزار گردید و به صورت مستقیم از شبکه قرآن پخش شد وحضور گروه تواشیح ثامن الائمه آبادان زینت بخش این مراسم بود.
 
لفته ای گفت: با اینکه امسال شرایط خاصی در سراسر کشور و همچنین جشنواره سراسری حکمفرما بود. و به دلیل اپیدمی کووید ۱۹ دانشجویان را به صورت حضوری در اختیار نداشتیم و در ثبت نام با مشکلات عدیده ای رو به رو بودیم ، ولی نتایج کسب شده رضایت بخش بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.