شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵

مدیر دانشجویی دانشگاه مطرح کرد:

برگزاری جلسه کمیته داوری آیین ملی تندیس "فرشته سلامت" در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر/ سه دانشجو فعال و جهادی انتخاب شدند

جلسه کمیته داوری آیین ملی "تندیس فرشته سلامت" در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: جلسه کمیته داوری آیین ملی تندیس "فرشته سلامت" با حضور اعضاء و معرفی سه دانشجو فعال و جهادی برای حضور در مرحله کشوری در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برگزار شد.

مهناز دیده ور در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگی مفدا ایرانشهر بیان کرد: جلسه کمیته داوری آیین ملی تندیس "فرشته سلامت" با حضور اعضاء و کارشناسان در دفتر مدیریت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برگزار شد.

وی افزود: هدف از برگزاری این جلسه انتخاب دانشجویان فعال و جهادی برای شرکت در مرحله کشوری این طرح است تا در نهایت افراد ممتازی که در دوران کرونا فعالیت داشتند، به عنوان برگزیده این آیین معرفی شوند.

وی اظهار کرد: در این جلسه کمیته داوری این آیین در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر مستندات و مدارک ارسالی از سوی دانشجویان داوطلب در حوزه مقابله با کرونا را مورد بررسی قرار داد و نفرات برتر را به دبیر خانه دانشگاهی آیین ملی تندیس "فرشته سلامت" معرفی شدند.

مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: از بین نفرات برتر، سه نفر از دانشجویان داوطلب که بیشترین‌ امتیاز را کسب کرده بودند، با نظر کمیته داوران به‌عنوان برگزیده دانشگاهی به مرحله کشوری آیین ملی تندیس "فرشته‌ سلامت" راه پیدا کردند.

وی تصریح کرد: "سعید عمرزهی"، "علیرضا خالقی" و "مریم بنایی" سه دانشجو برگزیده و فعال هستند که از دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به مرحله کشوری آیین ملی تندیس "فرشته‌ سلامت" معرفی شدند.

دیده ور اذعان کرد: پایش سلامت مردم، دوخت و تولید ماسک، گان، فعالیت های آموزشی و فرهنگی نظیر ساخت و انتشار کلیپ، نشریه و محصولات چند رسانه ای، فعالیت در ۴۰۳۰ سامانه،
فعالیت در هلال احمر و اردوی جهادی، همکاری داوطلبانه در بخش کرونای بیمارستان و شرکت در پویشهای دانشجویی از جمله اقدامات و فعالیت های این دانشجویان بوده است.

وی تاکید کرد: اولین آیین ملی اهدای تندیس "فرشته سلامت" به منظور شناسایی، تکریم و تجلیل از دانشجویان فعال در عرصه مقابله با کرونا و ترویج فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی در بین سفید پوشان غیور کادر درمان به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دو سطح دانشگاهی و ملی در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.