شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶

رییس مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه:

آزمون های مجازی پایان ترم نیمسال اول 1400- 99 در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر آغاز شد/ سامانه فرادید مرجع برگزاری آزمونها

امتحانات دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

رییس مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: آزمون های مجازی پایان ترم نیمسال اول 1400- 99 در سامانه فرادید دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر آغاز شد.

میترا ستوده در گفت و گو با خبرنگار سرویس آموزشی پژوهشی مفدا ایرانشهر اظهار کرد: آزمون های نظری پایان ترم نیمسال 1400-99  دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر  به صورت الکترونیکی و مجازی از طریق "سامانه فرادید" از امروز آغاز شد.

وی افزود: به دلیل شیوع بیماری کرونا و عدم شرایط مطلوب برای برگزاری آزمون ها به صورت حضوری با همکاری معاونت آموزشی و مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر آزمون های نظری پایان ترم با جایگزینی "سامانه فرادید" به جای "نوید" برگزار می شود.

وی تصریح کرد: کارها و اقدامات کارشناسی شده برای کاهش ضریب خطا و مشکل در سامانه انجام شده و برای آشنایی و عیب یابی بیشتر آزمون های آزمایشی هفته قبل برگزار شدند تا علاوه بر شناخت بیشتر دانشجویان و اساتید چالش های احتمالی بررسی و رفع شوند.

رییس مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: دانشجویان می توانند جهت آشنایی با نحوه کار با سامانه فرادید و قوانین مربوط به برگزاری آزمون ها شیوه نامه برگزاری آزمون را مطالعه یا ویدیو آموزشی را که تهیه شده مشاهده کنند.

وی خاطر نشان کرد: تیم پشتیبانی "سامانه فرادید" آماده انتقادات، پیشنهادات و حل مشکلات و چالش های دانشجویان در طول برگزاری آزمون های پایان ترم هستند و تمام تلاش ما اجرای آنها با کمترین نقص ممکن است.

ستوده اذعان کرد: آزمون های محاسباتی با هماهنگی استاد هر درس در سامانه نوید برگزار می شود و دانشجویان باید هرگونه تداخل در امتحانات را از طریق آموزش دانشگاه پیگیری و حل کنند.

شیوه نامه و دستور العمل برگزاری آزمون های الکترونیکی پایان ترم ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

http://www.mefda.ir/d/2021/01/09/0/584906.pdf

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.