سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

مقام سوم رشته بازی رایانه‌ای کلش رویال المپیاد بازی‌های فکری و ورزش‌های الکترونیک از دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛

مسابقات ورزشی فکری باعث تقویت روحیه دانشجویان در کنار تحصیل می باشد

کلش

عبدالرحمن احمدوند دانشجوی سال ۶ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، مقام سوم رشته بازی رایانه‌ای کلش رویال در اولین المپیاد بازی های فکری و الکترونیک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را کسب کرد.

به گزارش مفدا مشهد، به دنبال اعلام نتایج اولین المپیاد بازی های فکری و ورزش های الکترونیک مجازی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سراغ عبدالرحمن احمدوند مقام سوم رشته بازی رایانهای کلش رویال رفته و با توجه به شرایط عدم امکان مصاحبه حضوری گپ و گفتی تلفنی با وی داشتیم.

خبرنگار مفدا مشهد: لطفا خودتان را معرفی کنید و بفرمایید چه رشته ورزشی الکترونیکی را دنبال می کنید؟

سلام عبدالرحمن احمدوند هستم، دانشجوی سال ۶ ام پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ساکن شهر مشهد هستم و مانند هر دانشجوی دیگری، بازی های رایانه ای و سایر پلتفرم ها برای من جذاب بوده و در اوقاتی که بخواهم استراحت کنم و در کنارش تفریحی داشته باشم، بازیهای مختلفی که با درگیری ذهن همراه باشد را انجام می دهم ، که در این دوره در رشته ی بازی رایانه ای  کلش رویال در مسابقات بازی های فکری و ورزش های الکترونیک وزارت بهداشت شرکت کردم.

خبرنگار مفدا مشهد: در اولین المپیاد بازی های فکری و الکترونیک وزارت بهداشت چه مقامی را کسب کردید؟

در المپیاد بازیهای فکری و ورزشهای الکترونیک مجازی که به مناسبت روز دانشجو برگزار شد موفق شدم مقام سوم را در رشته کلش رویال  کسب کنم.

خبرنگار مفدا مشهد: حمایت های مدیریت تربیت بدنی در این المپیاد به چه صورت بود؟

با توجه به شیوع بیماری کرونا حمایت های مسئولین به صورت مجازی بوده  و ارسال کلیپ ها و صوت های دست اندرکاران تربیت بدنی دانشگاه روحیه و انگیزه خاصی به همکلاسی ها و هم دانشگاهی ها می داد، مخصوصا پیام ویدئویی دکتر سردار مدیر محترم تربیت بدنی که واقعا دلگرم کننده بود.

خبرنگار مفدا مشهد: در خصوص نحوه برگزاری این مسابقات چه پیشنهاداتی دارید؟

چون اولین دوره بود طبیعتا بدون نقص نمی توانست باشد، هر مسابقه ای از دید مسابقه دهندگان دارای نقص هایی است و البته کاملا حس می شد که تمام تلاش خود را برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقات بکار بردند ولی مثلا بحث راستی ازمایی پلیر ها مطرح بود که خیلی بصورت دقیق اجرا نشده بود که در دوره های بعدی امیدوارم اصلاح شود.

خبرنگار مفدا مشهد: برای مشارکت حداکثری دانشجویان در شرایطی که بدلیل بیماری کرونا بازی های حضوری کنسل شده است چه پیشنهاداتی دارید؟

متأسفانه در رشته ی پرشکی بچه ها خیلی درگیر مباحث درسی می باشند و این جور مسابقات می تواند روحیه دانشجویان را در کنار تحصیل تقویت کند.  بنظرم برای شرکت در مسابقات اگر جوایز نفیس تر و تمهیدات لازم چیده شود، یقینا استقبال بیشتری می شود و خیلی به انگیره ی بچه ها برای شرکت در مسابقات کمک خواهد کرد.

خبرنگار مفدا مشهد: در پایان اگر نکته ای را لازم می دانید مطرح بفرمایید.

از شما بخاطر وقتی که گذاشتین و حمایت های مجموعه تربیت بدنی دانشگاه تشکر میکنم و یک موضوعی را درخواست دارم که اگر امکانش باشد نفرات برتر بتوانند در المپیاد های دانشجویی جهانی مانند مسابقات دانشجویی دیگر شرکت کنند . اگر شرایط این امر محقق شود فکر کنم خیلی بتواند کمک کننده باشه که انگیزه ی دانشجوها در کنار درس افزایش پیدا کند و  بتوانند به فعالیت های فوق برنامه با همت بیشتری بپردازند.

خبرنگار: حمید دهقانیان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.