سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۵

با همکاری بسیج دانشجویی علوم پزشکی شهرکرد انجام شد؛

توزیع بسته های حمایتی در میان دانش آموزان نیازمند منطقه بازفت

بسته حمایتی اردو جهادی

فرمانده بسیج دانشجویی علوم پزشکی شهرکرد، از اجرای طرح جهادی توزیع پک های حمایتی و لوازم التحریر در بین دانش آموزان مناطق محروم بازفت از توابع شهرستان کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری، در همکاری با بسیج دانشجویی علوم پزشکی ایران، خبر داد.

به گزارش مفدا شهرکرد، بسیج دانشگاه علوم پزشکی ایران با همکاری بسیج دانشجویی علوم پزشکی شهرکرد، با خرید بسته‌های لوازم‌التحریر، به کمک رسانی به دانش آموزان منطقه محروم روستاهای استان چهارمحال و بختیاری در توابع شهرستان کوهرنگ پرداختند.

فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه، در خصوص فعالیت های جهادی گفت: در این فعالیت جهادی و داوطلبانه گروه های بسیجی دانشگاه علوم پزشکی ایران با همکاری سایر گروه های جهادی و بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، اقدام به تهیه و توزیع بیش از ۸۰ پک لوازم التحریر در میان دانش آموزان مناطق محروم بازفت این استان، کردند.

وی در ادامه، از همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران در این فعالیت جهادی خداپسندانه قدردانی کرد و این گونه همراهی ها را آغازی برای آبادانی و کمک رسانی های وسیع تر دانست.

گفتنی است؛ توزیع پک های حمایتی دانش آموزان، روز پنج شنبه، ۱۸ دی ماه ۱۳۹۹ در منطقه بازفت استان چهارمحال و بختیاری برگزار شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.