چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۱

اداره فوق برنامه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی؛

دهم بهمن ماه، آخرین مهلت ارسال برنامه های پیشنهادی نهاد های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

اطلاعیه

اداره فوق برنامه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی علوم پزشکی شهرکرد، در اطلاعیه ای از مهلت ارائه برنامه های پیشنهادی ترم نهاد های دانشجویی دانشگاه تا دهم بهمن ماه ۹۹ خبر داد.

به گزارش مفدا شهرکرد، نهاد های دانشجویی دانشگاه اعم از تشکل ها، کانون ها و انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد فرصت دارند، برنامه های پیشنهادی ترم جدید خود را در قالب فرم ارائه برنامه و بر اساس تعداد مصوب تا دهم بهمن ماه ارائه دهند.

سرپرست اداره فوق برنامه گفت: با توجه به مصوبه جلسه کمیته تخصصی شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، دبیران نهاد های دانشجویی فرصت دارند تا زمان اعلام شده برنامه های پیشنهادی ترم جدید خود را ارسال کرده و در صورت برگزاری فعالیت ها با موضوعات "دین گریزی"، "اعتیاد" و "ازدواج آسان"، در برنامه های نهاد های دانشجویی، از تخصیص اعتبارات حمایتی برخوردار خواهند شد.

مسیب رحیمی در ادامه از تعداد مصوبه برنامه های پیشنهادی نهاد های دانشجویی گفت: در این مصوبه آمده است، تعداد برنامه های پیشنهادی برای تشکل های دانشجویی ۷ برنامه و برای کانون ها و انجمن های علمی دانشجویی ۴ برنامه است و پس از انجام بررسی های لازم، طرح در کمیته یا شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تایید و نسبت به اجرا اقدام میگردد.

لازم به ذکر است؛ دبیران نهاد های دانشجویی میتوانند سوالات و پیشنهادات خود را در زمینه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و علمی دانشگاه به اداره فوق برنامه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی ارجاع دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.