سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳

نشست مجازی رؤسای ادارات مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی آغاز شد

نشست روسای ادارات مشاوره و سلامت روان

نشست مجازی رؤسای ادارات مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی صبح امروز با حضور رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان وزارت بهداشت با هدف معرفی سامانه آزمون غربالگری آنلاین سلامت روان دانشجویان جدیدالورود، در دانشگاه علوم پزشکی مجازی آغاز شد.

 به گزارش مفدا، نشست وبیناری کشوری با هدف معرفی سامانه و نحوه تست و آزمون غربالگری آنلاین سلامت روان دانشجویان جدیدالورود دانشگاه‌های علوم پزشکی،امروز سه‌شنبه ۳۰ دی ماه با حضور دکتر فرهاد طارمیان رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان وزارت بهداشت، دکتر فرشاد بهاری و همچنین رؤسا و کارشناسان ادارات مشاوره دانشگاه‌های علوم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مجازی آغاز شد.

در این نشست مجازی، دکتر طارمیان رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان وزارت بهداشت و کارشناسان این اداره، به معرفی سامانه برگزاری آزمون غربالگری آنلاین سلامت روان دانشجویان جدیدالورود می‌پردازند و کارشناسان و رؤسای ادارات مشاوره دانشگاه‌های علوم پزشکی، با نحوه اجرای آزمون غربالگری آنلاین و شیوه تکمیل پرسشنامه‌های مربوطه، آشنا می‌شوند.

در گذشته آزمون غربالگری سلامت روان دانشجویان جدیدالورود دانشگاه‌های علوم پزشکی به صورت حضوری انجام می‌شد، اما از چند ماه گذشته، شرایط انجام این آزمون به صورت آنلاین و از طریق سامانه فراهم شده است و این پرسشنامه و آزمون غربالگری آنلاین، خوشبختانه بر روی پلتفورم دانشگاه‌های علوم پزشکی قرار گرفته است و امکان انجام غربالگری آنلاین سلامت روان دانشجویان تازه ورود علوم پزشکی از طریق سامانه، امکان پذیر شده است.

یکی از اهداف برگزاری نشست مجازی فردا، معرفی سامانه و نحوه اجرای غربالگری آنلاین سلامت روان دانشجویان جدیدالورود علوم پزشکی است. از فردا سه‌شنبه، لینک اجرای آنلاین آزمون غربالگری دانشجویان جدیدالورود روی صفحات وب هر دانشکده و دانشگاه علوم پزشکی قرار داده می‌شود و از این به بعد دانشجویان جدیدالورود هر دانشگاه می‌توانند با تکمیل این پرسشنامه، مشاوران را در انجام مداخلات و بررسی مسائل سلامت روان دانشجویان، کمک کنند.

کدخبرنگار:

۱۰۲۲۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.