چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷

انتخابات "کانون قرآن و عترت و هیأت مذهبی" حضرت علی اکبر(ع) دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد/اعلام نتایج انتخابات

رشیدی فسا

سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی فسا، گفت: در حال حاضر کانون قرآن و عترت و هیئت مذهبی حضرت علی اکبر(ع) در زمینه های مختلف تحت نظارت و حمایت معاونت فرهنگی‌ و دانشجویی دانشگاه‌ه علوم پزشکی فسا فعالیت می‌کنند. با توجه به همه گیری ویروس کرونا انتخابات این کانون ها نیز به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش مفدا فسا، آقای علی اکبر رشیدی سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اشاره به برگزاری انتخابات کانون قرآن و عترت و هیئت مذهبی حضرت علی اکبر(ع)  دانشگاه به صورت مجازی گفت: پویا تر شدن فعالیت های کانونها از نظر کمی و کیفی و مؤثر بودن کانون ها در جهت ارتقای سطح فرهنگی و پژوهشی و بسیار حایز اهمیت بوده است و ما نیز در تلاشیم  تا زمینه‌های رشد توانمندی انجمن ها فراهم شود.

وی با بیان اینکه تقویت کانون های مذهبی در دانشگاه‌ها از جمله برنامه‌های بسیار مهم اداره قرآن و عترت می باشد، افزود: کانون های مذهبی با توجه به گسترده بودن دامنه فعالیت ها،  نیازمند حمایت و تقویت بیشتر است.

رشیدی خاطر نشان کرد: هدف از تشکیل کانون های مذهبی، اتکا بر نیروی انگیزشی بالای نیروهای جوان می باشد، که سهمی جدی در توسعه اهداف دانشگاهی ایفا می‌کند و از این زاویه می‌توان برای این کانون ‌ها کارکردهای متعددی از جمله: ایجاد ارتباط و پیوستگی بین دانشجویان، فارغ التحصیلان و اساتید، ارتقاء سطح فرهنگی دانشجویان، شناسایی استعدادهای نو، رعایت حقوق و حمایت از دانشجویان، ارتقای تفکر انتقادی، افزایش اعتماد به نفس دانشجویان، تقویت روحیه همکاری و کار گروهی؛ ارتباطفرهنگی، مذهبی با سایر دانشگاه‌ها، توسعه مهارت‌های ارتباطی دانشجویان، تقویت حس سازندگی و کاهش تنش‌های ایجاد شده در اثر وارد شدن در عرصه پر چالش دانشگاه مد نظر داشت.

سرپرست اداره تعالی قرآن و عترت دانشگاه ضمن اشاره به همه گیری ویروس کرونا و لزوم برگزاری انتخابات کانون قرآن و عترت و هیئت مذهبی حضرت علی اکبر(ع) به مجازی بودن انتخابات اشاره کرد.

 اسامی شورای مرکزیکانون قرآن و عترت(ع)  به شرح ذیل اعلام می گردد:

سید علی حسینی، دبیر کانون

زهرا جوکار، نائب دبیر کانون

سیده فاطمه موسوی

راضیه شادی

شورای مرکزی هیأت حضرت علی اکبر(ع)

محسن زارع، دبیر کانون

علی نکوییان

درسا طاهریان

سعید جاویدپور

مریم سینا

محمدمهدی ملایی

لیلا جلالی

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.