چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳

جلسه شورای فرهنگی دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار شد

آبادان

جلسه شورای فرهنگی دانشکده علوم پزشکی آبادان در دفتر ریاست این دانشکده برگزار شد.

به گزارش مفدا آبادان، روز سه شنبه ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹ جلسه شورای فرهنگی دانشکده علوم پزشکی آبادان با حضور دکتر سلمان زاده ریاست دانشکده، دکتر بهشتی معاون محترم توسعه، دکتر تراپ پور معاون محترم فرهنگی و دانشجویی، محمد رضا الهی مدیر فرهنگی، محمد میرزایی مشاور مذهبی دانشکده، عاطفه لفته ایی کارشناس قرآن و عترت، بیداعامریان مسئول کل دبیرخانه شورای فرهنگی وجاسم صالحی دبیر شورای دبیران کانون های فرهنگی جهت بررسی برنامه های فرهنگی پیش رو دانشکده برگزار شد.

این جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و بیان گزارشی از درخشش دانشجویان و کارکنان در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت هدهد وزارت بهداشت توسط دکتر تراپ پور طرقی معاون دانشجویی و فرهنگی آغاز شد.

از مهمترین مصوبات این جلسه میتوان به تشکیل کانون سفیران مهدوی توسط اعضا محترم هئیت علمی دانشکده اشاره کرد.

در انتهای جلسه دکتر شکرالله سلمان زاده ریاست دانشکده ضمن ابراز رضایت از فعالیت و موفقیت کارکنان معاونت فرهنگی، گفت: گزارشات افتخار آمیز فرهنگی خستگی را از تن ما خارج می کند و انگیزه ما را برای حمایت از این فعالیت ها دو چندان می کند. وی با بیان این نکته که این موفقیت ها و استمرار آنها اتفاقی نبوده و حاصل برنامه ریزی و تلاش همکاران معاونت فرهنگی دانشجویی می‌باشد، هزینه در حوزه فرهنگی را یک سرمایه گذاری پر سود بر شمردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.