جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷

ره آورد سفر وزیر بهداشت به هرمزگان؛

آغاز پروژه تکمیل خوابگاه دخترانه پردیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

سفر وزیر

با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت در بندرعباس، پروژه تکمیل خوابگاه دخترانه پردیس و طرح بازسازی خوابگاه کوثر دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان آغاز شد.

به گزارش مفدا هرمزگان؛ معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این ارتباط به مفدا گفت: در چهاردهمین پویش ره‌آورد سلامت و در مراسمی با حضور وزیر بهداشت، ۲۳ پروژه حوزه سلامت استان هرمزگان افتتاح و عملیات اجرایی ۷ پروژه جدید نیز آغاز شد که ره آورد این سفر در حوزه دانشجویی بسیار تاثیرگذار بوده است.

دکتر صدیقه عابدینی با اشاره به سفر وزیر بهداشت به استان هرمزگان تشریح کرد: طرح بازسازی خوابگاه دانشجویی کوثر بندرعباس، تکمیل خوابگاه ۴۰۰ نفره دخترانه پردیس از مهمترین برنامه هایی بود که در این سفر مورد تاکید قرار گرفته است.

عابدینی خاطر نشان کرد: تامین فضای خوابگاه دانشجویی در مرکز استان یکی از دغدغه های مهم حوزه دانشجویی است که خوشبختانه مورد توجه ویژه وزیر بهداشت نیز می باشد.

وی بیان کرد: با تکمیل خوابگاه ۴۰۰ نفره دخترانه پردیس و طرح بازسازی خوابگاه کوثربخش مهمی به ظرفیت خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اضافه خواهد شد که در افزایش سرانه خوابگاهی  موثرواقع می شود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان یادآورشد:  خوابگاه کوثر در ۴ بلوک ۴ طبقه ای احداث شده است و با توجه به شرایط اقلیمی شهر بندرعباس نیاز به بازسازی اصولی داشت.

عابدینی عنوان کرد: هزینه بازسازی این خوابگاه ۱۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است وامیدواریم در کمترین زمان بازسازی صورت پذیرد و به بهره برداری برسد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.