شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲

صدوپنجاهمین شماره خبرنامه مفدا منتشر شد

خبرنامه

صدوپنجاهمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا منتشر شد، در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی ۱۵ دی تا اول بهمن‌ماه ۹۹ منتشر شده است.

به گزارش مفدا، در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی ۱۵ دی ماه تا اول بهمن ماه ۹۹ منتشر شده است.

"صدوپنجاهمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا" خلاصه‌ای از مهمترین اخبار هفتگی پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا به صاحب امتیازی روابط‌ عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و گزیده‌ای از خبرهای «شعب دانشگاهی مفدا»  در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را منتشر کرده است.

در این‌شماره از خبرنامه به موضوعات مهمی چون «اعطای میزبانی سی‌وپنجمین دوره از جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان به وزارت بهداشت، اعلام عدم تغییر نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان علوم پزشکی توسط مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت، تشکیل "کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی" ستاد مناطق و دانشگاه‌ها، اعلام حضور ۳۰ درصدی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در دانشگاه‌ها در دوران شیوع ویروس کرونا از سوی سخنگوی وزارت بهداشت، پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس در دانشگاه‌های برتر از سوی ستاد نقشه جامع علمی و... » اشاره شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه کلیه اخبار رویدادها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت «مفدا» و دیگر «شعب دانشگاهی مفدا» به نشانی ذیل مراجعه کنند.

خوانندگان محترم می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را با شماره تماس ۲۱۸۱۴۵۵۴۵۶ و ۰۲۱۸۱۴۵۵۵۴۹ درمیان بگذارند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.