یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۹

برگزاری جلسه ستادی شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی گیلان

نشست

جلسه ستادی شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و اعضای این ستاد برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان پیش از ظهر امروز چهارمین جلسه ستادی شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه با حضور اعضای این ستاد و دستور جلسه، بررسی پیرامون شاخص‌های انتخاب فعالان امر به معروف و ناهیان از منکر و چگونگی برگزاری نمایشگاه امر به معروف و نهی از منکر در ایام دهه مبارک فجر به منظور ترویج و اشاعه فرهنگ امر به معروف در واحدهای تابعه دانشگاه  برگزار شد.
این جلسه که با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و اعضای این ستاد برگزار شد، دکتر فردین مهرابیان به عنوان دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جلسه این ستاد، با اشاره به اهمیت امر به معروف در حوزه دانشگاه اظهار کرد: مهمترین کارکرد امر به معروف  اصلاح رفتار است.


وی ضمن اشاره به طراحی مصادیق امر به معروف و نهی از منکر گفت: «رویکرد ما حمایتی برای گسترش امر به معروف و نهی از منکر بین مدیران، کارکنان و دانشجویان و برنامه ریزی در خصوص تهیه زیرساخت‌ها و تبلیغات محیطی مناسب است.
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی گیلان خاطرنشان کرد: ما ضمن معرفی  مدیران و کارکنان نمونه باید الگوسازی مناسبی در این خصوص انجام دهیم  و با تبلیغ، مطالبه گری مسالمت آمیز،نتایج خدمات و فعالیت ها را به عموم ذی نفعان ارائه نماییم.


حجت و الاسلام والمسلمین محمد حسن خواه رئیس شورای قران عترت دانشگاه نیز در ادامه این جلسه با اشاره به اهمیت حمایت از آمران امر به معروف اظهار کرد:  مسولان ما در حوزه های مختلف دانشگاه باید باور داشته باشند عده ای برای کمک و از سر خیرخواهی اقدام به امر به معروف می کنند.
وی با تاکید بر اینکه بهترین راه برای امربه معروف و نهی از منکر این است، که از خودمان آغاز کنیم و بتوانیم الگویی مناسب برای دیگران باشیم.


لازم به ذکر است، در این جلسه دکتر فردین مهرابیان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به عنوان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود موسوی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن خواه رئیس اداره فوق برنامه و رئیس شورای قرآن و عترت دکتر سید ابراهیم پورعباس رئیس سازمان بسیج پزشکی استان،  فیروز نصیرزاده مدیر روابط عمومی، غلامرضا عبدالله زاده مدیر فرهنگی و فوق برنامه ، فرج الله لایق برحق دبیر شورای قرآنی و طیبه احسانی فر کارشناس پژوهشی قرآن و عترت دانشگاه به عنوان اعضای این شورا حضور داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.