دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

انجمن علمی هوشبری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود مجوز فعالیت گرفت

انجمن علمی هوشبری شاهرود

با دریافت مجوز انجمن علمی هوشبری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، تعداد انجمن‌های علمی دانشجویی این دانشگاه به عدد ۱۰ رسید.

به گزارش مفدا شاهرود، نشست کمیته نظارت بر انجمن‌های علمی دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شاهرود دوشنبه با حضور اسماعیل عاشوریان مقدم مدیر فرهنگی و دکتر محمد تقی رحیمی و دکتر رضا مسکنی ۲ تن از اعضای هیات علمی این دانشگاه برگزارشد. در این نشست با درخواست امین وهاب زاده دانشجوی رشته هوشبری مبنی بر آغاز به کار انجمن علمی هوشبری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود موافقت شد.

گفتنی است انجمن علمی فناوری سلامت این دانشگاه نیز هم اکنون در حال طی مراحل قانونی برای دریافت مجوز فعالیت است.

در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شاهرود ۱۰ انجمن علمی دانشجویی دارای مجوز هستند. انجمن های علمی دانشجویان پزشکی (ایمسا)، اتوایمیون، پرستاری و مامایی، نانوپزشکی و معلولان و بیماری های خاص (آرما) از جمله انجمن‌های علمی فعال این دانشگاه هستند. 

برگزاری سومین سمپوزیوم انجمن علمی اتوایمیون، اجرای طرح نسخه‌های شادی و شرکت در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون توسط ایمسا از جمله مهمترین فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در سال گذشته و پیش از شیوع کرونا بود. پس از آن نیز فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی در فضای مجازی و در قالب برگزاری کارگاه‌های آموزشی و پویش‌های گوناگون به منظور اطلاع رسانی به دانشجویان و عموم مردم پیگیری شد. اطلاع رسانی درباره "منع خشونت علیه کودکان" آخرین طرح انجمن علمی ایمسا است که روز گذشته به پایان رسید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.