دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

شرایط موجود نباید موجب فراموشی امرمهم ورزش دردانشگاه شود

تربیت بدنی

دکترعابدینی: ورزش، یکی از ارکان مهم حفظ سلامت و نشاط اجتماعی است که نباید با توجه به شرایط بیماری کووید مورد فراموشی قرار بگیرد.

به گزارش مفدا هرمزگان؛ معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان درنشست با کارکنان اداره تربیت بدنی دانشگاه گفت: ورزش، یکی از ارکان اصلی سلامت و نشاط و شادابی در دانشگاه است، که با توجه به شرایط بیماری کووید۱۹ بسیاری از برنامه‌ها برگزار نمی شود ولی این شرایط نباید موجب فراموشی این امر مهم گردد.

عابدینی بااشاره به این نکته که دانشجویان نیاز به فضاهایی غیر از کلاس درس نیز دارند، اظهار کرد: روش‌های نوین در رویدادهای ورزشی باید جایگزین شرایط موجود در اداره تربیت بدنی گردد، تا درکنار ایجاد فضایی شاداب موجب تحرک و تندرستی دانشجویان نیز گردد.

وی بیان کرد:اداره تربیت بدنی دانشگاه ازدوره‌های گذشته تاکنون توانسته امرمهم ترویج ورزش‌های همگانی و قهرمانی دانشجویی را با برگزاری دوره‌های آموزشی، برگزاری مسابقات و... تحقق بخشد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خاطرنشان کرد: ترویج ورزش‌های انفرادی در قالب فضاهای مجازی برای سلامت افراد بسیارموثرخواهدبود و باید با توجه به حضورکارشناسان مجرب در اداره تربیت بدنی همه برنامه ریزی‌ها در این حیطه می تواندعلمی‌تر صورت پذیرد.

در این نشست رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه به تشریح عملکرد این اداره در دوره سه ماه اول سال تحصیلی و اجرای برنامه های صورت گرفته پرداخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.