دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹

در پیام تصویری معاون آموزشی وزارت بهداشت خطاب به داوطلبان آزمون دستیاری عنوان شد؛

داوطلبان گوش‌هایشان را در برابر شایعات سنگین کنند+فیلم

دکتر حق دوست

معاون آموزشی وزارت بهداشت در پیامی تصویری خطاب به داوطلبان آزمون دستیاری با بیان این‌که به احساسات و دغدغه‌های شما توجه داریم، گفت: داوطلبان آزمون دستیاری گوش هایشان را در برابر شایعات، حرف ها، گفتگوها و پیام‌های متعدد سنگین کنند.

به گزارش مفدا، دکتر علی اکبر حق دوست در پیامی تصویری خطاب به داوطلبان آزمون دستیاری دوره چهل و هشتم با آرزوی موفقیت برای داوطلبان خطاب به آنها، تاکید کرد: داوطلبان به شایعات و بحث‌هایی که به شما کمک نمی‌کند وقتی نگذارید.

معاون وزیر بهداشت گفت: برای هر آزمون روالی برقرار است. عده ای به نمایندگی از داوطلبان آزمون دستیاری به دنبال تغییر می گردند، اگر این اتفاق افتاد که به نفع شما است اما اگر نشد پایه را بر این بگذارید که آزمون برگزار می شود.

وی افزود: داوطلبان آزمون دستیاری گوش هایشان را در برابر شایعات و حرف ها و گفتگوها و پیام های متعدد سنگین کنند. اینکه این پیام ها از سوی چه کسانی صادر می شود به ما ارتباطی ندارد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: اما صادقانه می گویم ما به داوطلبان آزمون دستیاری علاقه داریم و نباید ما را به عنوان دشمن و جلاد نگاه کنید. فکر نکنید ما در وزارت بهداشت به احساسات و دغدغه های شما بی توجه ایم. همه چیز سنجیده شده و این تصمیم گرفته شده است.

وی اضافه کرد: یک نفر تصمیم نگرفته است و یک جمع از جمله بسیاری از استادان که دانشجویان و داوطلبان به آنها ارادت قلبی دارند در این تصمیم گیری از جمله تاریخ امتحان دخیل بوده اند.

حق دوست یادآور شد: آزمون دستیاری یک امتحان رقابتی است اگر داوطلبی فکر می کند که فرصت نداشته تمام کتاب را مرور کند این نقص را بقیه هم داشته اند. رفرنس ها هم همه چیز را شخم نزده اند و اینگونه نیست که داوطلب فکر کند هر دانشی که تاکنون کسب کرده است را باید کنار بگذارد. تغییرات جزئی در هر موضوعی وجود دارد.

وی تاکید کرد: داوطلبان به خدا توکل کنند و طمانینه خاطر داشته باشند و به شایعات هم که سوهان روح هستند، توجه نکنند تا بهترین نتیجه را در آزمون کسب کنند.

گفتنی است آزمون دستیاری دوره چهل و هشتم ۷ اسفندماه ۹۹ برگزار می شود و تاکنون تعدادی از داوطلبان نسبت به زمان برگزاری آزمون معترض بوده‌اند./انتهای پیام

کدخبرنگار: ۱۰۲۳۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.