چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱

علمی؛

برگزاری حضوری بخش عملی دروس علوم پایه ی دانشکده ی پزشکی

د ع پ دزفول

بخش عملی دروس علوم تشریح و بیوشیمی مولکول-سلول جهت دانشجویان ترم اول رشته ی پزشکی در نیمسال جاری بصورت حضوری و اختیاری برگزار میگردد.

به گزارش مفدا دزفول، پیرو بررسی های بعمل آمده در خصوص اثربخشی آموزشی واحد عملی دروس مقطع علوم پایه ی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول و نظر به پیشنهاد برخی از اساتید هیات علمی و نیز دانشجویان پزشکی این دانشگاه مبنی بر برگزاری بخش عملی دروس رشته ی پزشکی به صورت حضوری، ضمن طرح موضوع در شورای آموزشی دانشکده و موافقت اعضا و نیز موافقت معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری دانشگاه، مقرر گردید بخش عملی دروس علوم تشریح و بیوشیمی مولکول-سلول جهت دانشجویان ترم اول رشته ی پزشکی در نیمسال جاری بصورت حضوری و اختیاری برگزار گردد.

در این خصوص هماهنگی های لازم جهت اسکان، تغذیه، اینترنت و مواردی از این حیث با هماهنگی مدیر آموزش کل و مدیر اموردانشجویی انجام گرفت. پس از هماهنگی و برنامه ریزی های لازم در معاونت آموزشی دانشکده ی پزشکی، اولین گروه دانشجویان به تعداد ۳۰ نفر و در سه گروه با رعایت پروتکل های بهداشتی در  ۶ بهمن ماه ساعت ۸ صبح جهت درس بیوشیمی مولکول-سلول زیر نظر مدرس این درس خانم دکتر اسلامی فر در محل آزمایشگاه معاونت اموزشی این دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدای این جلسات دکتر عزت اله قاسمی معاونت آموزشی مقاطع علوم پایه و فیزیوپاتولوژی این دانشکده ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به دانشجویان بر رعایت نظم و انضباط و پایبندی به قوانین آموزشی تاکید کرده و تلاش و پویایی در امر تحصیل و تربیت همراه با پایبندی به اصول و ارزش های اخلاقی را رکن اصلی جهت پیشرفت و تعالی جامعه بیان نمود. در این جلسه به پاره ای از سوالات و ابهامات دانشجویان نیز پاسخ داده شد.

در ادامه دانشجویان زیر نظرخانم دکتر اسلامی فر عضو هیات علمی و نیز خانم ابیض کارشناس آزمایشگاه آموزشی این دانشگاه بصورت حضوری مبحث عملی درس را دنبال نمودند. در پایان هر مبحث، فیلم مربوط به تدریس ضبط و جهت بهره برداری توسط سایر دانشجویان در سامانه نوید بارگذاری خواهد شد.

برنامه ریزی انجام شده در معاونت آموزشی دانشکده ی پزشکی جهت دروس بیوشیمی مولکول-سلول و نیز دروس علوم تشریح که در سالن علوم تشریح و مهارت های بالینی واقع در بیمارستان بزرگ دزفول انجام خواهد شد به شرح زیر میباشد.

ردیف

گروه آموزشی

نام درس

تاریخ

مکان برگزاری

۱

بیوشیمی

بیوشیمی مولکول-سلول

۶بهمن الی ۸ بهمن

آزمایشگاه آموزشی بیوشیمی

۲

علوم تشریح

دستگاه عملی ۱

۱۱بهمن الی ۱۳ بهمن

سالن علوم تشریح بیمارستان بزرگ دزفول

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.