چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹

اولین نشست کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد

اولین نشست کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد

دیروز سه شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ اولین نشست کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در دفتر معاونت فرهنگی و امور دانشجویی این دانشگاه با حضور معاون، مدیران این معاونت و دانشجویان عضو کارگروه برگزار گردید.

به گزارش مفدا یاسوج؛ اولین نشست کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج دیروز سه شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه با حضور معاون، مدیران این معاونت و دانشجویان عضو کارگروه برگزار گردید.
این جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد و در ادامه دکتر سیدابوالقاسم هادی نیا معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت ایام الله دهه فجر و یادآوری دستاوردهای فرهنگی انقلاب اسلامی به بیان فلسفه ی وجودی کارگروه مشورتی پرداخت.
وی با تشریح دستورالعمل اجرایی تشکیل و فعالیت کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی، وظایف هر یک از اعضای کارگروه را توضیح داد و مهمترین هدف این کارگروه را در دانشگاه عنوان کرد.
معاون فرهنگی و امور دانشجویی بر جلسات منظم و پایدار و سرشار از ایده ها و پیشنهادهای سازنده تاکید کرد و هزینه در حوزه ی فرهنگی را یک سرمایه گذاری پرسود برشمرد.
دکتر هادی نیا در ادامه افزود: از آنجایی که این کارگروه مبتنی بر ایده و تجربه می باشد، برنامه های فرهنگی و دانشجویی و ایده ها وپیشنهادهای مطرح شده از سوی هر یک از اعضای این کارگروه و سایر دانشجویان دارای اهمیت بسیار زیادی است و با مشارکت اعضای این کارگروه و سایر دانشجویان می توان به اهداف مدنظر معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت دست پیدا کرد.
در ادامه نشست اعضای کارگروه نقطه نظرات خود را بیان کردند و در خصوص اقدامات و نشست های آتی این کارگروه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.