چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷

 مرحله استانی نهمین دوره مسابقات ملی مناظرات دانشجویان ایران برگزارشد

مناظره

مرحله استانی نهمین دوره مسابقات ملی مناظرات دانشجویان ایران با حضور تیم هایی از دانشگاههای استان گلستان از ساعت ۱۳ روز سه شنبه مورخه ۹۹/۱۱/۰۷ در سالن استاد شهید مطهری دانشگاه گلستان برگزار گردید.

به گزارش مفدا گلستان،مرحله استانی نهمین دوره مسابقات ملی مناظرات دانشجویان ایران با حضور تیم هایی از دانشگاههای استان گلستان از ساعت ۱۳ روز سه شنبه مورخه ۹۹/۱۱/۰۷ در سالن استاد شهید مطهری دانشگاه گلستان برگزار گردید.

در این مناظرات دانشجویان در قالب تیم‌های چهار نفره حضور دارند که از بین آنها، یک نفر به‌عنوان سر گروه جهت پیگیری امورات و رهبری تیم انتخاب گردیده است.

گزاره‌ها و مضامین مناظره پس از تشکیل تیم‌ها در اختیار متقاضیان قرار گرفته و دانشجویان شرکت‌کننده بر اساس موضوعات انتخابی در تیم‌های موافق و مخالف گزاره مطرح‌شده گروه‌بندی و سپس در جلسه‌ای با حضور داوران که متشکل از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها می باشند، رقابت خود را آغاز نمودند .

در این مرحله چهار تیم " ندای آزادی" از دانشگاه فرهنگیان "نسل سوم" و "نسل چ" از دانشگاه آزاد گرگان و "دانشگاه علوم پزشکی گلستان"حضور داشتند که تیم ندای آزادی و تیم نسل سوم با موضوع «رویکرد انقلابی و مدیریت جهادی راهکار نجات اقتصاد ایران» و تیم دانشگاه علوم پزشکی با تیم نسل چ با موضوع «جامعه اخلاق مدار برتر از جامعه قانون‌مدار» به مناظره پرداختند که در پایان تیم های نسل سوم و دانشگاه علوم پزشکی گلستان به فینال این مسابقات راه یافتند.

تیم‌های برنده که به فینال راه یافته اند در این مرحله بر روی گزاره «نگاه اقتصادی به فرهنگ آن را به ابتذال می‌کشد» به بحث و مناظره خواهند پرداخت.

فینال این مسابقات در روز یکشنبه ۱۲ بهمن ماه راس ساعت ۱۴/۳۰ در سالن آمفی تئاتر دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار خواهد شد.

برنده نهایی به مرحله کشوری نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران راه پیدا خواهند کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.