چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳

برندگان مسابقه «جنبه‌ی مثبت کرونا در زندگی من ...» در دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام شد

مسابقه بهترین جمله با عنوان «جنبه مثبت کرونا در زندگی من...» - گناباد

از سوی اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، اسامی برندگان مسابقه بهترین جمله با عنوان «جنبه‌ی مثبت کرونا در زندگی من ...» اعلام شد.

به گزارش مفدا – گناباد، دکتر نجمه سادات حاجی وثوق، مسئول اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه در این باره اظهار کرد: این مسابقه به مناسبت هفته سلامت روان و ویژه دانشجویان این دانشگاه برگزار شده است.

وی ادامه داد: این مسابقه با استقبال خوب دانشجویان روبرو شده که طی آن از طریق شبکه اجتماعی، جملات زیبای خود را به این اداره ارسال کرده بودند و لذا پس از داوری انجام شده، خانم‌ها مهدیه یعقوبی دانشجوی رشته هوشبری و فاطمه پاکدل نوقابی دانشجوی رشته مامایی به عنوان برگزیدگان این مسابقه انتخاب شدند.

مسئول اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تأکید کرد: این دانشجویان جهت دریافت هدیه خود در وقت اداری با شماره تلفن ۰۵۱۵۷۲۲۴۰۵۱ تماس حاصل نمایند.

حاجی وثوق همچنین گفت: ۱۸ الی ۲۴ مهرماه به عنوان هفته سلامت روان نامگذاری شده و عنوان «سلامت روان برای همه، سرمایه گذاری بیشتر - دسترسی بیشتر برای همه، همه جا» نیز به عنوان شعار این هفته انتخاب گردیده است.

مسئول اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: در این هفته برنامه‌های متعددی از قبیل برگزاری وبینار های آموزشی برای پرسنل، دانشجویان، مصاحبه رادیویی با مفدا، برگزاری مسابقه؛ تقدیر از پرسنل مرکز و... در این دانشگاه برگزار گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.