پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۶

با مشارکت ۷۰ حافظ قرآن کریم در بخش برادران؛

مسابقات بخش آوایی رشته حفظ سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور برگزار شد/آغاز رقابت خواهران از ۱۸ بهمن ماه جاری

با انجام داوری رشته "حفظ ۵ جزء" برادران از بخش آوایی جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور، سی‌وپنجمین دوره از این جشنواره به میزبانی وزارت بهداشت کار خود را آغاز کرد.

مسابقات بخش آوایی سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور که از ۱۲ بهمن ماه همزمان با آغاز دهه فجر به میزبانی وزارت بهداشت آغاز به کار کرد، با مشارکت ۷۰ حافظ قرآن در بخش برادران از هشت نهاد دانشگاهی کشور در روز ۱۵ بهمن ماه به کار خود پایان داد.

به گزارش مفدا، با مشارکت ۷۰ حافظ قرآن کریم، مسابقات بخش آوایی در رشته حفظ از سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور در قسمت برادران به کار خود پایان داد.

این مسابقات با مشارکت ۷۰ شرکت کننده از ۸ نهاد دانشگاهی کشور "وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه‌های جامع علمی‌کاربردی،  پیام‌نور، فنی‌وحرفه‌ای، فرهنگیان و علوم‌ومعارف" طی روزهای ۱۲ تا ۱۵ بهمن ماه جاری برگزار شد.

این رقابت با حضور ۶ داور بین‌المللی و قاری برجسته کشور در چهار رشته حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جز، و حفظ کل برگزار شد که رتبه‌های برگزیده در اسفندماه جاری و در اختتامیه جشنواره معرفی خواهند شد.

گفتنی است بر اساس اعلام نظر داوران بین‌المللی شرکت کننده در مسابقات بخش آوایی برادران در سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور سطح کیفی و کمی شرکت کنندگان در این دوره از جشنواره خصوصا در رشته‌های حفظ ۲۰ جزء و حفظ کل بسیار خوب بوده است.

لازم به ذکر است مسابقات بخش آوایی در رشته حفظ خواهران از روز شنبه ۱۸ بهمن ماه آغاز و تا روز سه‌شنبه ۲۱ بهمن ماه به طول خواهد انجامید. این مسابقات نیز به صورت ارتباط مجازی و در چهار رشته حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جز و حفظ کل قرآن کریم است./انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۳۳۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.