شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵

در دانشکده علوم پزشکی نیشابور؛

تاکنون آثار خوبی در یازدهمین جشنواره سیمرغ به ثبت رسیده است/ ثبت‌نام همچنان ادامه دارد

نیشابور

معاون فرهنگی و دانشجویی: آثاری که تاکنون در دانشکده علوم پزشکی نیشابور ثبت شده‌اند از کیفیت مطلوب و قابل قبولی برخوردارند و امیدواریم در دوره یازدهم آثار بیشتری به مرحله نهایی این جشنواره راه ‌یابند و شاهد افتخارآفرینی شرکت کنندگان دانشکده علوم پزشکی نیشابور باشیم.

به گزارش مفدا نیشابور، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور در گفتگو با مفدا گفت: با وجود اینکه شرایط کرونایی جشنواره یازدهم سیمرغ  را تحت تاثیر قرار داده اما تا این لحظه بالغ بر ۱۷۰ نفر اعم از دانشجو، کارمند و عموم مردم نیشابور در این جشنواره ثبت نام نموده اند.
"منصور نعیم آبادی" گفت: یکی از اتفاقات خوشایند یازدهمین جشنواره سیمرغ، فرصتی است که برای شرکت عموم مردم به ویژه هنرمندان به وجود آمده است که بتوانند در این جشنواره بین المللی شرکت کنند.
"نعیم آبادی" ادامه داد: ما نیز از این فرصت، جهت برقراری ارتباط با هنرمندان سطح شهرستان بهره بردیم و در دیدارهایی که با اداره میراث فرهنگی، اداره ارشاد اسلامی، انجمن سینمای جوان و موسسات فرهنگی داشتیم از هنرمندان جهت همکاری و شرکت در جشنواره دعوت به عمل آوردیم و امیدواریم این همکاری ها فراتر از حضور در جشنواره ادامه یابد و بتوانیم از تجربه و تخصص این بزرگان عرصه فرهنگ و هنر در جهت افزایش توانمندی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی نیشابور کمک بگیریم.
وی به نتایج کسب شده دانشکده علوم پزشکی نیشابور در دوره دهم جشنواره بین‌المللی سیمرغ اشاره کرد و گفت: در دوره گذشته آثاری از شرکت کنندگان دانشکده علوم پزشکی نیشابور به اختتامیه این جشنواره راه یافتند و ۱۴ مقام کشوری اول تا سوم در رشته های نقاشی، طراحی پوستر، عکاسی، فیلم مستند، تحقیق و پژوهش، نثر طنز، نمایشنامه نویسی و فیلمنامه‌نویسی به این دانشکده تعلق رفت.
نعیم آبادی تصریح کرد: آثاری که تاکنون در دانشکده علوم پزشکی نیشابور ثبت شده‌اند از کیفیت مطلوب و قابل قبولی برخوردارند و امیدواریم در دوره یازدهم آثار بیشتری به مرحله نهایی این جشنواره راه ‌یابند و شاهد افتخارآفرینی شرکت کنندگان دانشکده علوم پزشکی نیشابور باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.