شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۴

برگزاری سلسله نشست‌های بررسی چالش‌ها و مشکلات مراکز درمانی

برگزاری سلسله نشست‌های بررسی چالش‌ها و مشکلات مراکز درمانی

نشستی در راستای سلسله بازدیدهای مدیریتی با محوریت بررسی مشکلات کارکان و ارزیابی چالش‌های مراکز با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کردستان در مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی توحید تشکیل شد.

با حضور دکتر فرزام بیدارپور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و هیئت همراه، رئیس بیمارستان توحید و مدیر داخلی، مدیر پرستاری، مسئول حراست و سایر مسئولین اداری و پشتیبانی،  نشستی به منظور دستیابی به اهداف مدیریتی، پایش و ارزیابی عملکرد و هماهنگی رؤساء و مدیران حوزه‌های تابعه با سایر حوزه‌های مجموعه دانشگاه طبق برنامه مدون در راستای سلسله بازدیدهای مدیریتی با محوریت بررسی چالش‌ها و مشکلات مراکز در محل سالن اجتماعات بیمارستان توحید سنندج برگزار شد.

دکتر فتحی پور رئیس بیمارستان توحید در این نشست ضمن قدردانی از حمایت‌های خوب و مؤثر ریاست دانشگاه، معاون توسعه و سایر مسئولین ستادی در پشتیبانی و حمایت پرسنلی، تجهیزاتی، دارویی و ملزومات ویژه در بحران مقابله با کرونا اظهار کرد: این اقدامات مطلوب حمایتی موجب دلگرمی و توان مضاعف نیروها شده و در خصوص نیاز به ادامه حمایت‌ها و رفع چالش‌های موجود در ادامه روند ارائه خدمات مؤثر و ایمن مواردی را عنوان نمود.

 معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه بررسی مشکلات و چالش های مربوط به بیمارستان توحید را از اهداف برگزاری جلسه مذکور بیان نمود و راهکارها و شفافیت‌های لازم جهت رفع مشکلات پیرامون مباحث مطرح شده در جلسه مذکور را به تفکیک مورد بحث و بررسی قرار داد.

دکتر بیدارپور در ادامه  خطاب به حاضرین در جلسه تأکید کرد: با همدلی و همکاری همچنان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا حافظ جان و سلامتی مردم باشید و با استفاده از پتانسیل‌های موجود برنامه‌ها و اقدامات مجموعه را مدیریت کنید تا بتوانیم این روزهای سخت را با شتاب تلاش‌های همه جانبه پیش ببریم و در انجام هرچه بهتر و دقیق با برنامه‌های امور توسعه و مدیریتی دانشگاه همراه باشیم.

وی در ادامه جلسه از زحمات شبانه روزی، دلسوزانه و مجدانه همه مسئولین، پزشکان، کادر درمان، پشتیبانی و خدماتی مجموعه در روند ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا در کنار سایر خدمات درمانی جاری، قدردانی کرد.

در پایان  جلسه مذکور، دغدغه ها و مشکلات این مجموعه توسط معاونت توسعه دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی در خصوص راهکارها و شفافیت های لازم جهت رفع مشکلات پیرامون مباحث مطرح شده، اتخاذ شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.