جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲

روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی اعلام کرد؛

تمدید مهلت ارسال فیلم به مسابقات انتخابی تیم ملی تالو دانشجویان

تیم ملی تالو دانشجویان

رئیس انجمن ووشو دانشجویان از تمدید مهلت ارسال فیلم های دانشجویان علاقه مند به شرکت در مسابقات تالو دانشجویان تا پنجم اسفند خبر داد.

به گزارش مفدا کرمان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، دکتر حسین اوجاقی رئیس انجمن ووشو فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی گفت: با توجه به مشکلات به وجود آمده در خصوص ارسال فیلم های دانشجویان برای شرکت در رقابتهای مجازی تالو دانشجویان با هماهنگی های بعمل آمده مهلت ارسال فیلم ها تا ۵ اسفند تمدید شده است.

وی گفت : با توجه به شرایط موجود و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی مقرر شد مسابقات انتخابی (تالو) دانشجویان به صورت مجازی در دو بخش دختران و پسران برگزار میشود.

اوجاقی افزود : ثبت نام از طریق سایت فدراسیون ووشو www.iranwushufed.ir  و لینک http://wushuonline.wawf.asia/index.php انجام خواهد شد و دانشجویان شرکت کننده فیلم های مربوطه را تا پایان روز ۵/۱۲/۹۹ از طریق پیام رسان تلگرام به شماره  ۰۹۳۵۲۳۸۱۹۷۳ ارسال نمایند.

لازم به ذکر است:آیتم های مسابقات تالو:

پسران: Changquan، Daoshu، Gunshu، Nanquan، Nangun، Taijiquan، Taijijian
دختران: Changquan، Jianshu، Qiangshu، Nanquan، Nandao، Taijiquan، Taijijian

فرم های اجرایی: 
فرم ها می بایست به صورت تمام تالو با حرکات اجباری و سختی حرکات به صورت اختیاری انجام گردد.
استفاده از پوشش مسابقاتی (لباس تالو) با رعایت کامل شئونات اسلامی برای تمامی تالوکاران الزامی است.

سی و یکمین دوره بازی های تابستانی دانشجویان مرداد و شهریورماه سال آینده در کشور چین برگزار می شود مقرر است تیم های ملی ووشو دانشجویان (دختر و پسر) به رویداد مذکور اعزام شوند.