جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۱

آبادان در جایگاه سوم نشریات دانشجویی کشور

آبادان

نشریه دانشجویی پیک سلامت دانشکده علوم پزشکی آبادان در اولین رتبه بندی نشریات دانشجویی کشور در رتبه سوم ایستاد.

به گزارش مفدا آبادان، کارشناس نشریات دانشجویی دانشکده علوم پزشکی آبادان ضمن اعلام این خبر افزود: در رتبه بندی کیفی صورت گرفته بین نشریات دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، نشریه پیک سلامت دانشکده علوم پزشکی آبادان توانست رتبه سوم را کسب کند.

نادر آقایی افزود؛ رتبه بندی نشریات سازوکار جدیدی برای ساماندهی به نشریات دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی می باشد که در دو مرحله کمی و کیفی انجام می‌گیرد.
مرحله کمی توسط کارشناس نشریات و اعضای دانشجویی شورای ناظر بر نشریات هر دانشگاه و مرحله کیفی نیز توسط کارشناسان و اساتید نشریات وزارت بهداشت انجام می‌گیرد.

تا کنون حدود ۸۰۰ نشریه از دانشگاه های علوم پزشکی کشور در طرح رتبه بندی نشریات شرکت کرده اند که در اولین رتبه بندی منتشر شده نشریه پیک سلامت از دانشکده علوم پزشکی آبادان توانست در میان بیش از ۸۰۰ نشریه از دانشگاه های علوم پزشکی کشور رتبه سوم را کسب کند.

این کارشناس فرهنگی در پایان با اشاره به فعالیت نشریات دانشجویی بیان داشت: ما در دانشکده علوم پزشکی آبادان نشریات بسیار قوی و منسجمی داریم که بسیار امیدواریم در رتبه بندی های ماه های بعد نیز صاحب رتبه های برتر در بین دانشگاه های سراسر کشور شویم. فعالان دانشجویی نشریات دانشگاه با وجود تعطیلی های ناشی از کرونا، دست از کار نکشیده اند و با جدیت تمام بصورت مجازی به تهیه و توزیع نشریات خود می‌پردازند.
مفدا آبادان این موفقیت بزرگ را به مجموعه بزرگ دانشکده علوم پزشکی آبادان تبریک عرض می کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.