یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان:

امروز حوزه سلامت در ویترین شیشه ای در حال خدمت رسانی است

جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با حضور  رئیس و اعضای هیئت رئیسه این دانشگاه

رئیس دانشگاه در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت:امروز حوزه سلامت در ویترین شیشه ای در حال خدمت رسانی است.

به گزارش مفدا سمنان,جلسه هیئت رئیسه دانشگاه با حضور  رئیس و اعضای هیئت رئیسه در سالن جلسات حوزه ریاست این دانشگاه در سالن جلسات برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به اینکه این هفته زمان بستری شدن اولین بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه است، بیان داشت: یک سال از همه گیری ویروس منحوس کرونا ویروس می گذرد و یک سال است که همکاران عزیزم دوشادوش یکدیگر بطور شبانه روزی در حال خدمت رسانی به بیماران کرونایی و مبارزه با این ویروس هستند.

دکتر نوید دانائی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان دومین دانشگاه علوم پزشکی در سراسر کشور است که درخصوص رهگیری و پیگیری بیماران مبتلا به کرونا ویروس موفق عمل کرده است که این نشان از روند مطلوب پیگیری همکاران عزیزم در حوزه بهداشت در سطح شهرستان های تحت پوشش دانشگاه دارد.

وی بر آموزش بیشتر به مردم پیرامون بیماری کرونا ویروس، نظارت بر اقدامات انجام شده در منطقه و حمایت از گروه های آسیب پذیر در جامعه تاکید نمود و با اشاره به این که پیک چهارم بیماری در راه است، بیان نمود: باید با تمام توان و نیرو شناسایی و غربالگری بیماران انجام شود و پیگیری موارد مبتلا و قرنطینه بیماران بیش از پیش مورد رصد قرار گیرد.

ایشان ضمن قدردانی از زحمات و خدمات شایسته مدافعان سلامت، بیان داشت: همانطور که مستحضرید کیفیت کار مهم تر و اصولی تر از کیمیت کارها می باشد؛ بنابراین باید نگاهمان را از کمی به کیفی تغییر دهیم.

دکتر دانائی با اشاره به دست آوردهای این دانشگاه که در سایه کار تیمی به دست آمده است، گفت: خدا را شاکرم که توسعه این دانشگاه در سایه کار تیمی به بهترین شکل اتفاق افتاده است. در هر کاری که بخواهیم موفق عمل کنیم، باید بفکر کار تیمی باشیم و در حال حاضر یک تیم منسجم خوب و فعال در حال خدمت رسانی به جامعه هستند که بنده به عنوان عضوی از این جامعه از زحمات تک تک همکارانم در هرپست و جایگاهی قدردانی می نمایم. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افزود: امروز با توجه به شیوع کرونا ویروس در کشور، جامعه حوزه سلامت در ویترین شیشه ی در حال خدمت رسانی هستند و باید خیلی مراقب باشیم که در کنار مقابله با ویروس کرونا و توسعه زیر ساخت های آموزشی، درمانی، بهداشتی، پژوهشی و دانشجویی و فرهنگی، درگیر مسائل حاشیه‌ای و غیر اساسی نشویم.

در ادامه اعضاء درخصوص دستورکار جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند و تصمیمات لازم را اخذ نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.