یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹

کارشناس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خبر داد:

طرح ملی غربالگری سلامت روان دانشجویان جدیدالورود تا پایان اسفند ماه/ شرکت تمامی افراد الزامی است

اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

کارشناس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: طرح ملی غربالگری سلامت روان دانشجویان جدیدالورود الزامی است و باید تمامی افراد تا پایان اسفند ماه پرسشنامه را تکمیل کنند.

عبدالرحمن انصاری در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگی  مفدا ایرانشهر بیان کرد: مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویی از کلیه دانشجویان جدیدالورود (نیم سال دوم) سال تحصیلی 1400-1399 درخواست می کند تا پرسشنامه غربالگری سلامت روان را برای ارائه خدمات مشاوره ای بهتر تکمیل کنند.

وی افزود: شرکت در این طرح و غربالگری برای تمامی دانشجویان مذکور الزامی می باشد و دسترسی به سامانه هم آوا منوط به پاسخ و تکمیل به تست سلامت روان است.

کارشناس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: دانشجویان باید برای پاسخگویی به این پرسشنامه به لینک سامانه آنلاین غربالگری سلامت روان به نشانی http://ccsm.behdasht.gov.ir   مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: عواقب عدم توجه به این مسئله برعهده شخص دانشجو است، لذا از آنها می خواهیم در اسرع وقت نسبت به پاسخ گویی به پرسش اقدام نمایند.


انصاری اذعان کرد: آخرین مهلت مراجعه به سامانه پایان اسفند ماه است و  به 10 نفر از دانشجویان  شرکت کننده در طرح فوق الذکر به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.


وی خاطر نشان کرد: در صورت هر گونه بروز مشکل دانشجویان می‌توانند با شماره تماس 09159939445 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.